Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vona nem szavazott, Feri...

Vona nem szavazott, Feri pedig nemmel. Nem nagyon érdekel. Még valaki?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
mennyi ént kaptok azért, hogy óránként kiírjátok szinte ugyanazt a kérdést?
2010. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 kiló szenet kommentenként télire
2010. máj. 27. 14:13
 3/10 anonim ***** válasza:
engem sem. Jöhet a szén fele...
2010. máj. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem se.

Vannak fontosabb dolgaink is.


"Mi az egyetlen kézzelfogható hozadék? A további feszültségszítás. A nemzetietlen magyar kormány hangoskodására rögtön ráharapott a nemzetietlen szlovák kormány. Ismét politikai tőkét kovácsol mindkét hitvány banda a népek szembeállításából. Ficóék ismét kijátsszák a magyar kártyát, Orbánék pedig alapozzák az újabb megszorításokat, melyet könnyebb lesz lenyomni a nép torkán, ha sikeresen kialakítják a háborús légkört. Keserű sors elé nézünk, ha a belső konfliktusokat súlyosbítja majd a külső is.


Ezen kívül még egy oka volt, hogy az elsők között hozták meg ezt a törvényt. Többen felvetették már a magyar-izraeli kettős állampolgárság problémáját. (Gyakorlatilag ezen kívül, nagyon jelentős számú kettős állampolgár nincs.) Ezzel ezt a témát ki is védték.


A határon túli magyarok állampolgárságára vonatkozó törvényt (tényleges tartalommal) mindenféle hangoskodás nélkül, rég meg kellett volna hozni. Ha valakinek nem tetszik, az EU parlamenti képviselők Brüsszelben csak annyit kérdeztek volna, van-e Szlovákiában ugyanilyen törvény? Ezzel az egész le is lett volna tudva.


Ha a törvényt tényleges tartalommal alkották volna meg, akkor sem kellene hanyatt esni. Ez a kormány gyakorlatilag bármilyen hosszú távú törvényt meghozhat, hiszen jól tudják, hogy annak már semmi jelentősége nem lesz.


A kormány gyakorlatilag semmi mást nem csinál, minthogy az elkerülhetetlen jövőt igyekszik a maga számára lehető legkedvezőbbé tenni, és az időt húzni. Nem véletlenül alkalmaznak olyan lózungokat, mintha már megtörtént volna, ami még ezután következik – és korántsem lesz ilyen sima ügy! Forradalom (vér nélkül, ikszelgetve – hogyne!), korszakváltás, alkotmányozó nemzetgyűlés… Altatás, áltatás, félrevezetés! "

2010. máj. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Engem se érdekel. Infláció van, 3 kiló szenet érek. :)
2010. máj. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Hát igen, a jobboldaliak a gyurcsány nem-ével provokálják a másik oldalt, vagy magukat hergelik csak vele, nemtom. A másik oldal meg a vonával próbálja hergelni a jobbik táborát, vagy magát próbálja győzködni hogy mégis rossz ember ez a vona. Mindkét fél részéről gusztustalan ez az adok kapok játék. De jól elvannak vele ugylátom :D
2010. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jól hallom? Négy kiló szén? Ennyiért én is kommentelek :)
2010. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mire szavaztak?!Komolyan nem tudom!:)
2010. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Határon túli magyarok kettős állampolgárságáról.
2010. máj. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lesz@rom. 10 kg szén!
2010. máj. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!