Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jogosan járt el Szlovákia az...

Jogosan járt el Szlovákia az állampolgárság kérdésében? Az EU ki mellé állna?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel az, hogy hova áll az eu? Ideje volna már az önrendelkezéseknek. Hadd tudjuk már, mi jó nekünk.
2010. máj. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Dymo ***** válasza:
60%
az EU tövig bekaphatja....
2010. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 BlackSword ***** válasza:
60%
Jó, kapja be az Eu... De akkor ki fog mellénk álni???
2010. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%

Mivel az EU-hoz tartozó tagállamok polgárai eleve kettős állampolgárok (pl.: szlovák és eu., magyar és eu.) ezért az Eu nem szól közbe.

A Fidesz nem dolgozta ki a kettős állampolgárság részleteit, így senki sem tudja - a szlovákok sem - mit jelent. Egyébként a szlovákiai magyarok is arra Kérték OV. urat, hogy csak a június 12-i választásuk után szavaztassa meg a magyar parlamentben, mert esélyeik romlanak. Hát elkúrta.

Gondolj bele, ha most az osztrákok megadnák nekünk állampolgárságuk választásának lehetőségét, akkor ki maradna magyarországon. Valószínű önvédelemből, mi is úgy járnánk el, ahogyan a szlovákok tették.

És még valami: OV valószínű gyáva ember, mert megint a nép akarátára hivatkozott, ahelyett, hogy gerincesen kiállt volna és azt mondja: "Én akarom, mert megígértem!"

2010. máj. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ki fog mellénk állni? Minek kellene bárkinek,bárminek mellénkállni? Amelyik kutya ugat, az nemharap.

Slota feküdjön Fico alá, aztán cseréljenek. Kész.

2010. máj. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szlováki hadat üzent ezzel...
2010. máj. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
60%

"Gondolj bele, ha most az osztrákok megadnák nekünk állampolgárságunk választásának lehetőségét, akkor ki maradna Magyarországon?"


Tudtommal nem kell ahhoz állampolgárság, hogy Ausztriában dolgozhasson valaki.

2010. máj. 27. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BlackSword ***** válasza:
69%
Mivel nem nagyon mondanak semmit... Mert nem is lenne mit... Én úgy tudom elképzelni, hogy ez a kettős állampolgárság csak jelképes... hogy éreztessük a határainkon túl élő testvéreinkkel, hogy nem feletkeztünk meg róluk... Egyébként nem csak ausztriában nem kell állampolgárság, hogy ott dolgozz, hanem egyetlen EU-s országban sem... Ez történik, ha a gyűlölet akarattal fogja be a szemet és a fület... És ne várjunk Fico-tól csodát... Az alvást színlelő embert nem lehet felébreszteni... Ez a törvény, amit a szlovákok elfogadtak nyiltan magyarellenes... Addig kell kilincselni, akárhol -ha kell az atyaúristennél is- amíg ezt nemzetközileg ki nem jelentik, és Ficot és a kormányát ki nemkiáltják bűnösnek...
2010. máj. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%

"Jogosan járt el Szlovákia az állampolgárság kérdésében?"


Igen.


"Az EU ki mellé állna?"


Senki mellé. Szavakban Szlovákia mellé, amúgy nem csinál semmit. Az EU egy gittegylet, nem értem, miért tekintenek rá egyesek úgy, mint valami orákulumra. "Jaj, mit mond az EU?" - kit érdekel?

2010. máj. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ostoba módon járt el Szlovákia. Az EU-nak meg ehhez semmi köze.
2010. máj. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!