Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » T E mit tennél a kormány...

T E mit tennél a kormány helyébe? Hagynád a francba a szlovákok fenyegetőzését, bagy hadatüzennél?

Figyelt kérdés
Várom a sok-sok választ :D
2010. máj. 26. 20:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%

hadat nem üzennék

nincs hozzá eszköz

2010. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
32%
Megerősíteném a hadsereget, így a diplomácia is erősödik. Aztán ha megfelelő a hadsereg, bevonulnék az ősi magyar földre, a Felvidékre, hogy visszaálljon a béke. Nem bántanám utána a tótokat, hagynám őket békében élni, ahogy a kezdetektől 1920-ig működött is.
2010. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
33%
Jajj szegény etelköziek és magna hungariaiaknak, ha az előző bevonul oda!
2010. máj. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Vártam volna addig, amíg le nem folynak a választások... aztán meg ripsz-ropsz, elfogadtattam volna a törvényt, amíg náluk még nem folyt le rendesen a kormányváltás.
2010. máj. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
88%
Tennék slotáék fejére. Mindenhol működik a kettős állampolgárság Európában, csak ezek a hülyék korlátozzák ilyen undorító módon. Ezek mi a fenét keresnek az EU-ban?!
2010. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Az nem jó ha megvárjuk a szlovák választásokat! Akkor megint mi húzzuk be fülünk farkunk egy kis piti ország miatt mint Szlovákia.
2010. máj. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
65%

Felhúznám magam beszállnék a kocsiba és átmennék.

Rájuk törném az ajtót, hogy "na mi van, na mi van?!" :DD

Kb. ehhez hasonlót, mert nekem ilyen a mentalitásom. Nekem ne fenyegetőzzön senki. Csak szépen s kulturáltan.

2010. máj. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
52%
Hadüzenet nélkül megtámadni őket? :D Nem lennék g*ci amúgy... :DDDD
2010. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%

Én hagynám a fenébe őket...Hadd fenyegetőzzenek...

Hadra lépni meg nincs értelme és nincs mivel...

2010. máj. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Egyelőre Magyarország járt el az EU-s jognak megfelelően, Szlovákia nem csak az EU-s jogba ütköző törvényt hozott, de még a saját alkotmányát is semmibe vette a törvényével.


Igaz, hogy a nyelvtörvény ügyében az EU nem lépett, de azért rengeteg ember állampolgárságától való megfosztását szerintem nem tudja véghezvinni Szlovákia. Ha Magyarország jogi segítséget ad az érintetteknek, a nemzetközi bíróságon szerintem elvéreznének a szlovákok, ha valaki megtámadja az állampolgárságától való megfosztást.


Egyébként meg a szlovák hatóságok honnan is fogják megtudni, hogy ki vette fel a magyar állampolgárságot? Sehonnan.

2010. máj. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!