Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most, hogy az EU bíróság...

Most, hogy az EU bíróság elutasította a kvóta nemtommit, így mi várható a továbbiakban? Tömeges betelepítésre kényszerítik majd az országott?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kormány párti, de ebben az ügyben egyet értek velük. Valóban nem kellene hagyni, hogy egy kevert lakosságú akármivé változtassák az országot. Az ördögi Soros ármánykodásai nagy befolyással vannak az EU-ra is, így várható volt, hogy ez lesz a döntés a bíróságtól. Lehet még jogilag tenni valami, vagy most már az lesz amit ők diktálnak?

2017. szept. 11. 11:42
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%

,,nagyobb eséllyel az EU széteséséhez fog vezetni"


Ez a második ciklus mióta ezzel vannak riogatva az emberek. Előtte meg évekig hanyatlott a Nyugat még Kádárék ideje alatt. Ilyen lassú halált még színházakban se látni.

2017. szept. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 MolotovPunk ***** válasza:
43%

/Itt jön képbe a korábbi ("érvénytelen") kvóta népszavazás, amelyből kiderült, hogy mely települések lakói támogatják leginkább a migránsok betelepítését: Budapest, Szeged és Pécs./


Nem támogatják,csak kb lesz_rják az egészet.

Én sem mentem el erre a kamu kvóta népszavazásra,mert igazából semmi értelme és jelentősége nincs és nem lett volna....Egyébként meg nem lesz semmiféle kevert lakosság,mivel a migránsok nagy része Nyugat Európába vándorolt és vándorol.

Szerinted Magyarország olyan nagyon jó hely,jó bérekkel és magas életszínvonallal?Hagyjad már a hülyeségeidet kérdező. :)

2017. szept. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
Ja, attól az 1300 menekülttől a 10 milliós magyar társadalom kevert lenne. A fajtiszta magyarságnak leáldozott :)
2017. szept. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
8%

"Én egy dögös 17 éves kiscsajt szívesen befogadok."


Sajnos csak kanos színes bőrű fiatalemberekkel szolgálhatunk, ugyanis túlnyomó részt ilyenek vannak közöttük.


De tegyük fel, hogy Neked, de CSAK NEKED jut egy 17 éves muszlim egyedülálló kiscsaj is. Nos, ha leszámítjuk azt, hogy a bátyus és apuka+nagypapa egy mozdulattal lenyisszantaná a fejecskédet a helyéről, ha valami pajzán gondolatod támadna, nem csak ők lennének a hátráltató tényezők, hanem maga a kiscsaj is, ugyanis az az alap, hogy felveszed a muszlim vallást és hithű muszlim leszel, mielőtt bármidet is bedughatod a burka alá! Sok sikert!


"Nem támogatják,csak kb lesz_rják az egészet."


Nekem meg úgy tűnik ebből, hogy csak addig vagytok nagy legények, amíg mások f_szával kell verni a csalánt... De ez a vonat már elment, megvannak a területre kivetíthető eredmények, utólag kár kapálózni, tessék szépen szolidárisnak lenni!


"Én sem mentem el erre a kamu kvóta népszavazásra,mert igazából semmi értelme és jelentősége nincs és nem lett volna...."


Nem volt jelentősége, EDDIG. Most már van. Minek tartsunk újabb népszavazást, hogy szeretnél-e a szomszédba befogadó állományt, ha már elég egyértelműen nyilatkoztál róla, hogy nem érdekel a dolog.


"Egyébként meg nem lesz semmiféle kevert lakosság,mivel a migránsok nagy része Nyugat Európába vándorolt és vándorol."


Ha itt bírálják el a menekültkérelmét, és pozitív elbírálásban részesül, csak itt kaphat ellátást, illetve ha le is lép, de 3 hónapnál tovább tartózkodik bárhol is az EU-n belül, visszatoloncolják ide.


"Szerinted Magyarország olyan nagyon jó hely,jó bérekkel és magas életszínvonallal?"


A németek sem teljesen hülyék:

[link]


Persze mivel 888, biztosan hazugság. A németek biztosan hülyék.


"Ja, attól az 1300 menekülttől a 10 milliós magyar társadalom kevert lenne. A fajtiszta magyarságnak leáldozott :)"


Nem, és az ingatlan áraknak is jót fog tenni Butapesten...

2017. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
19%
Az Eut is ki kell vágni meg a migrantot is.
2017. szept. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
62%

Álitsd le magad kérdező és menj tanulni. Magad mondtad, hogy nem tudod, miről van szó, de nyomod a hamis fidesz-propagandát. Itt semmi keresnivalója üresfejű felforgatóknak.

Majd ha képes leszel dolgokat mérlegelni, visszajöhetsz, bármik is a nézeteid.

2017. szept. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
74%

"Tehát ha be kell fogadni őket, logikus, hogy olyan helyre kerüljenek, akik egyetértenek az EU döntéseivel, például Budapest bizonyos kerületei, Szeged és Pécs."


Helyes.

Ilyen alapon viszont a határzár évi 180 milliárdos fenntartása is ilyen arányban legyen leosztva :)

3 millió ember szavazott nemmel, tehát őket zavarják migránsék

180 000 / 3 = 60 000

Lesznek szívesek fejenként 60 ezer forintot befizetni az államkasszába, mert az amint látjuk az emberek többsége nem kér a faxságaikból :)

2017. szept. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Lesznek szívesek fejenként 60 ezer forintot befizetni az államkasszába"


Pipa, többet adózom havonta, mint 60 ezer forint. Mindazonáltal nem emlékszem, hogy mikor volt népszavazás konkrétan a kerítésről (mert még erős jóindulattal sem mondhatjuk, hogy a kvóta népszavazásnak közvetlen köze van a kerítés építéshez...), amiért közvetlenül engem teszel anyagilag felelőssé.


De nyilván igazad van, támogattam volna a kerítés (természetesen elektromos) építését aknazárral és géppuska fészkekkel, szóval nyugodtan vonhatják az adót a fizetésemből, ahogy eddig is!


"de nyomod a hamis fidesz-propagandát"


"Nincs migránsválság, csupán a Fidesz kitalációja", "nincs kötelező kvóta", stb stb...

2017. szept. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
77%
Fú, de be van itt sózva mindenki egy vonatnyi menekült miatt, igen, ez már az apokalipszis, tényleg itt a vége! Igaz, hogy ha a dublini rendelet lenne érvényben, akkor egy nagyságrenddel többet kellene átvennünk, de sebaj, legalább van mi ellen harcolni.
2017. szept. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"Egyébként ha érvényes lett volna akkor sem ért volna semmit, mert az EU-s döntések felülírják a nemzeti törvényeket és alkotmányokat, pláne úgy, hogy ha az EU-s döntés után hozzák ezeket. "


Súlyos tárgyi tévedés.


[link]

2017. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!