Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbikot melyik jobboldali...

A Jobbikot melyik jobboldali kategóriába tennéd?

Figyelt kérdés

-"apostoli" Nagy-Magyarországi konzervativizmus

-horthyzmus

-nyilas-szélsőjobb


(A kérdés nem provokációból íródott, csak egyeztetés céljából; a válasz után indoklást is kérek)


2010. máj. 26. 14:24
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

amúgy a "baloldali" MSZP programja, tevékenysége minden volt, csak nem szociálisan érzékeny, baloldali


a FIDESZ meg baloldali jelszavakat hangoztat, de közben nemzeti szavazókat szólít meg

a Jobbik pedig mindenfélét összekever


a jobb és baloldali felosztásnak semmi értelme már

2010. máj. 31. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
88%

Fasiszta? náci? Én úgy tudtam, hogy az a németeknél és az olaszoknál volt a 2. világháborúban :D


Csak egyszer valaki megmagyarázná, hogy a jobbik miért Náci/nyilas/fasiszta? Én ismerek személyesen is képviselőt. Van egy kislánya és egy művelt intelligens ember.


Az a baja mindenkinek, hogy a Jobbik olyan dolgokat mondott, amelyek igazak, csak a retorika miatt vannak elítélve.

2010. máj. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!