Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok az antiszemita...

Mit szóltok az antiszemita főgázhoz és antiszemita metropolhoz?

Figyelt kérdés

[link] (metropol újság utolsó oldala)


nem tudtam, hogy nevessek vagy felháborodjak:)


2010. máj. 26. 09:58
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

"ma 10:11"


a törölközős pingivn felett van egy zuhanyrózsa is. nyilván mivel azt sem vetted észre, így érthető, hogy neked ez miért nem jutott eszedbe.

2010. máj. 26. 10:14
 12/34 A kérdező kommentje:

de azért most már vicces, hogy én vagyok antiszemita basszus. mennyire szánalmasak egyesek.


Ha egy zsidó felháborodik rajta és szarul esik neki stb, akkor ő is antiszemita lesz vagy "self-hating jew"?

2010. máj. 26. 10:15
 13/34 anonim ***** válasza:
74%

Nekem az jutott eszembe róla, hogy ha a főgázt választod akkor nem érhet olyan meglepetés, hogy nincs melegvíz.

Azért van ott a pingvin, mert a hidegvíznek csak a pingvin örülne, ennyi.


Természetesen ki lehet forgatni sok reklámot, de szerintem az emberek többsége ebben a reklámban nem lát semmi kivetnivalót.

2010. máj. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
24%
De, észrevettem, hogy ott a zuhanyrózsa. Mellesleg ennyi időtök van ezzel a baromsággal foglalkozni? Már kifejtettem valahol, hogy miért van mindenki elfoglalva a zsidókkal, az antiszemitizmussal. Azért, hogy a sokkal nagyobb problémákról eltereljék a figyelmeteket.
2010. máj. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:

itt nem az antiszemitizmuson van a komoylabb szó, hanem magán a "fail"-on.. nah mind1..


amúgy ha a barikádban lett volna a hirdetés, akkor biztos lennék benne, hogy mindenki itt jajveszékelne:)


zuhanyrózsa, meglepetés és alul hatalmas betűkkel, hogy főGÁZ, hát.. nah mind1...

2010. máj. 26. 10:21
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Én ismerek ennél durvább esetet is, Németországban történt.

Egy újságban egy holokausztos cikk volt, egy srácról szólt, akit Lüneburgból Auschwitzba hurcoltak, és egész érdekes kálváriája volt.

Az újságcikk sarkában pedig ott volt egy böszmenagy hirdetés, amin a következő állt:

"E.ON sorgt schon heute für das Gas von morgen"


valahol megvan a cikk, meg tudom mutatni :)

2010. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
28%
... őszintén szólva, mindenki magából indul ki... Ez a kérdés rólad sokkal többet elárult, mint a FőGáz-ról....
2010. máj. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
jólvan húzd le magad. szánalmas vagy.
2010. máj. 26. 10:29
 19/34 A kérdező kommentje:

"ma 10:26":


az kemény lehetett.

2010. máj. 26. 10:29
 20/34 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem úgy értik, hogy a Főgázzal nem érhet olyan meglepetés, hogy egy törölközős pingvint találsz a zuhanyzódban.
2010. máj. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!