Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok az antiszemita...

Mit szóltok az antiszemita főgázhoz és antiszemita metropolhoz?

Figyelt kérdés

[link] (metropol újság utolsó oldala)


nem tudtam, hogy nevessek vagy felháborodjak:)


2010. máj. 26. 09:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
69%
Igazából mindig is éreztem, hogy a marketinges szakma az mindennek a legallja, és a 99 százalékuk egy limonádésstrandnak nem tudna rendes kampányt megszervezni. Egy ember nem volt az egész bandában, akinek feltűnt volna, hogy ez így ebben a formában kicsit áthallásos?
2010. máj. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

szerinted jelenthet valami mást is?


főGÁZ.


mondjuk arra gondoltak, hogy nem lesz hideg a víz vagy mi? Valószínűbb, hogy tudatosan csináltak holokauszt viccelődést.


nem kell félreérteni, könyökömön jön ki a holokauszt, meg nem értek egyet bizonyos pontjaival, de ez nekem is sok. semmiképp sem viccelődnék vele vagy ilyesmi.

2010. máj. 26. 10:07
 3/34 anonim ***** válasza:
Én nem értem a poént. Valaki elmagyarázza?
2010. máj. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

a régebbi hivatalos elbeszélések alapján pl auswitz-ben a rabokat bevezették egy nagy terembe ahol azt mondták zuhanyozni fognak. helyette gáz jött a zuhanyrózsákból és meghaltak ,stb, ismered a történetet biztos(ma már más a sztori, de ez most mind1).


nah akkor ez itt egy hirdetés, amin egy GÁZszólgáltató hirdet. a pingvin fölött a zuhanyrózsa, és, hogy nem fog meglepetés érni(nem gáz folyik majd belőle)

2010. máj. 26. 10:09
 5/34 anonim ***** válasza:
46%
Jah, hogy te arra gondoltál? Hát szerintem akinek ilyen az eszébe jut erről a hirdetésről, az inkább antiszemita, mintsem a hirdetés készítője.
2010. máj. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
terem = gázkamra
2010. máj. 26. 10:10
 7/34 A kérdező kommentje:
nah áruld el te nagyokos "antiszemitázó", neked mi jutott eszedbe róla, hm?
2010. máj. 26. 10:10
 8/34 anonim ***** válasza:
52%

Kérdező


Persze, hogy elmegy a melegvíz. Gondolom erre gondolt az, aki kitalálta - egy átlagos marketingesből ugyanis nem nézek ki annyi észt, hogy tudatosan ilyen "tréfás" kegyen - az viszont jellemző, hogy ez végigment kb 8-10 ember kezén, és egyiknek sem jutott eszébe, hogy a kép kicsit félreérthető.

2010. máj. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
60%
Nekem eszembe nem jutott volna egy törölközős pingvinről az antiszemitizmus. Ez üldözési mánia, de nyugi, kezelhető.
2010. máj. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon sok ember nem bojlerral melegíti a vizet. (más kérdés, hogy valahol, akár lent a ház kazánnál gázzal melegítik). Így nekünk a gázról nem a meleg víz jut eszünkbe, hanem max a sütő.
2010. máj. 26. 10:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!