Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek melyik párt való...

Szerintetek melyik párt való leginkább nekem?

Figyelt kérdés
57 éves vagyok. Jobboldali konzervatív. Illiberális felfogású. 30 évet húztam le egy gyárban, jelenleg munkanélküli vagyok. Fizetésem sosem volt sokkal több a minimálbérnél. Sosem állt tőlem távol a kirekesztő, fasisztoid értékrend. Elég kirekesztő vagyok mindennel szemben, ami eltér az általam jónak vélt dolgoktól. Ellenzem a túlzott liberalizmust és minden velejáróját. Mindig többre tartottam a nemzetet az egyénnél. Aki az egyéni érdekeket tartja fontosabbnak a nemzeti érdekeknél, az szerintem rossz ember és semmire való. Ezek alapján melyik pártot/pártokat javasolnátok nekem?

2017. aug. 31. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:

'az általam jónak vélt dolgoktól.'


És mi az, amit TE jónak vélsz?

2017. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A jobboldali pártok a Fidesz meg a Jobbik,de szerintem inkább nézd meg ezt ez egy új mozgalom még nem párt de előbb utóbb az lesz: Erő és Elszántság. A Fidesz sose fogja megmenteni Magyarországot ezt már bebizonyította, a Jobbik meg már nem fogja, miután eltértek a radikális úttól.
2017. aug. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2


Na most megnéztem ezeket az erős és elszánt arcokat, akiket írtál és hát igen, ezek aztán tényleg jól meg fogják menteni Magyarországot. :D

2017. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi a "túlzott liberalizmus velejárója"?
2017. aug. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"jelenleg munkanélküli vagyok"

"Sosem állt tőlem távol a kirekesztő, fasisztoid értékrend"


Az a baj, hogy az a majdani, általad megválasztott kirekesztő, fasisztoid kormányod pontosan téged fog kirekeszteni a társadalomból, mert semmirekellő munkanélküli vagy, mielőtt 30 évig voltál semmirekellő biorobot. Ez ilyeneknek nincs helyük a társadalomban.


Ha pedig szerinted egy magyar liberális rossz ember és semmire való, akkor te egyáltalán nem vagy nemzeti, csak soviniszta.

2017. aug. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
41%
lipsi keszi
2017. aug. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 azért remélem látod ez egy trolltopik
2017. szept. 1. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Munkáspárt 2006. Elég béna trollkodás, 1.5/5
2017. szept. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!