Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisokat miért...

A balliberálisokat miért zavarja, hogy van hiteles tájékoztatás a migrációról?

Figyelt kérdés

Gyakran hallom,"minek kell annyi cikket írni a migránsokról""miért kell annyi tudósítás".

Talán, mert fontosabb,minthogy fókabébi született a pécsi állatkertben?


A baloldali kormányok jelentéktelennek lennének beállítva a terrortámadások,migránsokhoz köthető bűncselekmények ennek a következményei azok lennének,hogy újra felértékelődnének az alternatív híroldalak.

És akkor lehet tényleg molotov koktélokat dobálnának a liberális politikusok házára és nem csak pletyka szintjén.


A liberális ideológia erkölcstelenségre és hazugságokra épül,vagy fogalmazzunk úgy,hogy mindenre, ami nem normális.

Az ilyen ideológiát képviselői médiumoknak is rendkívül erkölcstelen értékrendje van, mindent elkövetnek,mindent áthágnak,hogy nehogy rossz fénybe kelljen mutatni az általuk preferált csoportokat, (színes migránsok,szexuális magatartászavarban szenvedők), sokszor maguk is részei a csoportoknak vagy érintettek.



2017. aug. 20. 10:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"A liberális médiának nem érdeke az objektív tájékoztatás."


Nos, akkor hát legyünk objektívak, szerintem is:


Először is tegyük tisztába, hogy mely médiumoknak elsődleges KÖTELESSÉGE a tájékoztatás. Nos nyilván a közmédia áll(na) az első helyen. Minden más, privát médium a saját döntése szerint tájékoztat, függően az alapvető koncepciújuktól. Egy méhészportál pl. nyilván nem fog migránsokról tudósítani.

Vegyük a két végletet. A 444 egy vállaltan liberális portál, amely erős kormányellenes felvállalással publikál. Erősen kritizálja a jobboldali berendezkedést és a korrupt rendszer feltárását nyomja. "Ellenportálja" a 888 pedig minden helyzetben a kormány alá dolgozik, ha verekedik a migráns, vagy a civil szervezeteket kell sorosozni, azt lehozza, de arról nyilván nem tudósít hogy ugyanezek a civil szervezetek milyen közérdekű munkát végeznek.


Teljesen részrehajló tehát a média nagy része és eléggé elfogult az aki azt gondolja hogy csak az "Ő" médiuma nem az.


Konklúzió: - az általad megfogalmazottakra reagálva - a liberális média is ferdít és a másik oldal is. Egymást próbálják kompenzálni. Az egészben ez a szörnyű. Pedig lehetne csak szimplán a valóságot figyelni.

2017. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván szükséges a tájékoztatás.

Amit írtál, az viszont hülyeség. Az ellenzéki ("libsi") híroldalak IS megírják ezeket a támadásokat, legfeljebb csak nem utalnak rá, hogy "minden muszlim egy kecske**szó terrorista". Nyilván mert ez nem így van. Persze például a 888 se írja le ezt így, de meglovagolják azt, hogy sok ember ebben a tévhitben él, és így könnyű terjeszteni a kormánypárt ideológiáját. A másik dolog: a média hajlamos felfújni a dolgokat. Természetesen szomorúnak tartom, hogy Oroszországban megkéseltek pár embert. Az orosz hatóságok szerint viszont nem terrorcselekmény történt. Ezt sok helyen elfelejtik leírni. Az Iszlám Állam ugyan magára vállalta a cselekedetet, de ezt nem kell készpénznek venni, mert bizony azt is magára vállalná vegyi fegyveres támadásként, ha finganék egy büdöset. Na igen, de hány késelés történik napi szinten Európában? Ezeknek csak a töredékét követik el muszlimok, mégis valamiért inkább azokról hallani. Akkor is, ha az nem terrorcselekmény. A másik: a 888 írta ki Náray Tamás divattervező élményét Barcelonában, hogy egy kislánynak azt mondta egy muszlim nő, hogy pár év és az anyja is olyan ruhát fog hordani, mint a muszlimok. Értem, szomorú dolog, hogy valaki ilyet mond egy kislánynak. Viszont ennek nincs hírértéke, csak az uszítás megy minden egyes muszlim ellen. Engem is fenyegetett már meg egy roma csoport, méghozzá halálosan, szemtől szembe, mégsem kezdem azt gondolni, hogy mindannyian ugyanolyanok. És valamiért egy ilyet sem tennének közzé az interneten, mert tulajdonképpen mindennapos, és semmi hírértéke nincsen.

"A liberális ideológia erkölcstelenségre és hazugságokra épül,vagy fogalmazzunk úgy,hogy mindenre, ami nem normális."

Liberális szemlélet nélkül nem lenne a nőknek szavazati joga. De ez csak egy példa volt. Tudnék még sorolni ilyeneket.


"Az ilyen ideológiát képviselői médiumoknak is rendkívül erkölcstelen értékrendje van, mindent elkövetnek,mindent áthágnak,hogy nehogy rossz fénybe kelljen mutatni az általuk preferált csoportokat, (színes migránsok,szexuális magatartászavarban szenvedők), sokszor maguk is részei a csoportoknak vagy érintettek."

Te és sok társad pedig (illetve az általatok kedvelt médiumok) pont arra törekedtek, hogy csak rossz fényben tüntessétek fel a "színes migránsokat" és a "szexuális magatartászavarban szenvedőket".


Nekem úgy tűnik, hogy azt hiszed, kedves kérdező, hogy Európát ÉS MAGYARORSZÁGOT jelenleg ez a veszély sújtja leginkább. (Szerintem leginkább a rák, a szívinfarktus meg a globális felmelegedés, de azt gondolsz, amit akarsz.) Nem mondom, hogy nem veszélyes a migráció. El is ítélem az illegális bevándorlást. De azt is, ahogy a kormánypárt meg az elveit vallók uszítják az embereket.


Még utoljára hozzáfűzném, hogy olvasok kommenteket az interneten. Rengeteg olyat láttam, miszerint minden muszlimot meg kell ölni.

Ha valaki azt gondolja, hogy minden muszlimot meg kell ölni, az ugyanolyan, mint amilyennek őket hiszi.

2017. aug. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
90%
Éppen az a baj, hogy nincs hiteles tájékoztatás. A kormánymédia és az ellenzéki média is "torzít", csak az egyik erre, a másik arra.
2017. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként, a hiteles tájékoztatás, a "közmédiától" lenne leginkább elvárható, csak ilyen nálunk, gyakorlatilag nincs.
2017. aug. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Aranyos, ahogy a 64% minden kérdésnél magyarázkodik"


Te meg h@bzó szájjal fröcsögsz :D

Kimondja a véleményét az igazságról te meg gusztustalanul támadsz vissza, hogy "magyarázkodik" :D

És nem a migráció hazánk legnagyobb problémája, mert ha 1-2 fő akar átjutni az neked már "Migrációs nyomás"? :D

Nézd Olaszországban, és a legtöbb tengerparton mi van...

Na, az az igazi nyomás...

Itthoni gondokkal kellene már foglalkozni, nem a terrorizmussal és a migrációval!

Már 2 éve ez megy és nem csodálom, hogy ennyi agymosott idióta lett ebben az országban...

2017. aug. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

4! Aranyos, hogy az 53%-os minden kérdés alatt magyarázkodik. :-D

Végignéztem a mai kérdéseket, szinte mind alatt ott egy 53%-os válaszoló válasza, nem a te kedvedért, amúgy is el szoktam olvasni minden kérdést, csak feltűnően sok 53%-os válaszoló volt, ugye bagoly mondja verébnek klasszikus esete. :-D


de csak rettegj tőlem, ott vagyok mindenütt. :-D


ui: ugyanyi százalékon több válaszoló is állhat, rajtam kívül még két 64%-os biztos van, de nem érdekes.

2017. aug. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!