Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A balliberálisokat miért...

A balliberálisokat miért zavarja, hogy van hiteles tájékoztatás a migrációról?

Figyelt kérdés

Gyakran hallom,"minek kell annyi cikket írni a migránsokról""miért kell annyi tudósítás".

Talán, mert fontosabb,minthogy fókabébi született a pécsi állatkertben?


A baloldali kormányok jelentéktelennek lennének beállítva a terrortámadások,migránsokhoz köthető bűncselekmények ennek a következményei azok lennének,hogy újra felértékelődnének az alternatív híroldalak.

És akkor lehet tényleg molotov koktélokat dobálnának a liberális politikusok házára és nem csak pletyka szintjén.


A liberális ideológia erkölcstelenségre és hazugságokra épül,vagy fogalmazzunk úgy,hogy mindenre, ami nem normális.

Az ilyen ideológiát képviselői médiumoknak is rendkívül erkölcstelen értékrendje van, mindent elkövetnek,mindent áthágnak,hogy nehogy rossz fénybe kelljen mutatni az általuk preferált csoportokat, (színes migránsok,szexuális magatartászavarban szenvedők), sokszor maguk is részei a csoportoknak vagy érintettek.



2017. aug. 20. 10:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
16%

Mert Európa tönkretételén dolgoznak.

A kerítésbe se tudnak beletörődni...

2017. aug. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Megszólítva érzem magam, így válaszolok. Nem, a hiteles tájékoztatás "nekünk", hazaáruló, migránssimogató, sorosbérenc liberálisoknak is fontos dolog lenne, hidd el. Az, ha a migrációs kérdést pl. egy állami tévé relative objektív hozzáállással adná hírműsoraiban, az teljesen a helyénvaló lenne. De mivel itt erről szó nincsen, sőt tagadhatatlan, hogy igyekeznek rátenni jópár lapáttal a történésekre (megerősítve a TV2, 888, Ripost, MagyarIdők, stb..... "tudósításaival")és ezzel egyfajta hangulatkeltést művelnek, hogy a kormányt népszerűsítsék.


Barátom, te egy szabad ember vagy és azt gondolsz amit csak akarsz. Azt is írhatsz és mondasz. Nem tisztem téged ezért elítélni a gondolataidért. Ugyanakkor a kijelentésed a liberális ideológiáról enyhén sommásnak tűnik. A dolgok sosem ilyen feketék vagy fehérek. Szerintem.


Hadd segítsek. Amit te érzel, miszerint a balliberális (vagy mi) oldalon lévők (?) elbagatellizálni kívánják a robbantásokat és a migrációt, valójában csak annyiban áll, hogy "mi" a probléma megoldását nem abban látjuk hogy mindannyian ezzel kelünk és fekszünk társadalmi szinten, hanem ezt szakemberekre kellene bízni. Nem kell az embereket reggeltől estig hergelni és gyűlöletre szítani. Igen ez nem más mint gyűlöletkeltés, meg is mondom miért. Talán te is beláthatod, hogy az emberek egy jelentős része hááát....khmm... nem olyan okos, nna. Ők sokan tényleg csak annyit vesznek le ebből, hogy aki idegen az húzzon a francba. Tudod? És hidd el ez neki sem jó ám. Ettől nem lesz kevesebb a migráns a határon.


Remélem rávilágítottam valamire. Hidd el, nem akarom a migránsokat. És nem akarom hogy robbantsanak az állat terroristák. De ezt nem társadalmi színtéren fogjuk megoldani. Nekünk annyi a dolgunk hogy minél békésebben éljünk és ennek az alapja az, hogy ne próbáljanak minket egymás ellen hangolni. Látod, ennyiben áll az én liberalizmusom. Béke veled, haver.

2017. aug. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
80%

"A liberális ideológia erkölcstelenségre és hazugságokra épül,vagy fogalmazzunk úgy,hogy mindenre, ami nem normális."


Csak eddig kell eljutni, hogy rájöjj ez a szokásos hétvégi liberálisozós kérdések egyike, migránsos csomagolásban.


Gondolom azért akar így átverni minket, mert ha ezzel a felütéssel kezdené, akkor többen közölnék vele, hogy mekkora hülyeséget beszél, de így a végére eldugva két legyet üt egy csapásra, migránsozás és liberálisozás.

2017. aug. 20. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
18%
Aranyos, ahogy a 64% minden kérdésnél magyarázkodik.
2017. aug. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6%

Neked átmosták az agyadat, vagy honnan szedted ezeket a badarságokat (vagy inkább zöldségeket?

1. Én nem hallom gyakran. Esetleg ha nagy ritkán találok ilyent, és gyorsan ezerszer egymás után elolvasom.

2. Milyen sokan vannak a fókabébi szintjén. A fókabébinek valóban fontos, hogy megszületett. Errefelé egy embernek - nem is tudom - úgy millió fontosabb problémája akad.

3. Éljen a buzgó, határozott vélemény egy nem létező esetre. Íme a jós, aki előre tudja, mi történik egy nem valószínű esetben.

4. Végre egyetértünk. Ha túlértékelődnek az alternatív híroldalak, valóban jönnének a molotov koktélok. Az azokat olvasók parancsnak tekintenék.

5. Egy fanatikus habzó szájú senki, aki birtokában van az egyedüli igazságnak és kihirdeti.


Zárótétel. A liberális politika, főleg sok nyugati megvalósulása, elsősorban az angolszász országokban, valóban elhozta a káoszt, a tömeges népvándorlást, a hatalom és erő tobzódását. De véletlenül és nyomokban se úgy, ahogy a kérdező képzeli. Az ő számára csak egy gyűlölni való objektum, ahol kiélheti alantas ösztöneit. Az én számomra egy helyzet, egy végzetesen elrontott, amúgy hasznos ideológia, amelynek a konkrét megvalósulása ellen minden tudásunkat latba kell vetni, mert egyik fő eszköze és ereje a cinizmus. És ez az ideológiai megvalósulás kifejezetten örül a kérdezőhöz hasonló szintnek, mert a káromlás nem zavarja, tett pedig innen nem várható.

2017. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

4! Az még aranyosabb, hogy a ma kiírt kérdések közül erre válaszoltam egyedül, de szórakoztat, hogy annyira rettegsz tőlem, hogy mindenhová odaképzelsz. Jön a farkas, jön a farkas!

Ma kiírtak itt politikában izenkét kérdést, én eddig válaszoltam erre, tehát egy tucatból egy, jött összesen kb. hatvan válasz ezzel együtt, és ebből kettő az enyém. A kedvedért mindkettőt megszámoltam.


Dagad a mellem a büszkeségtől, hogy ilyen kevéstől már ilyen rémisztő vagyok. :-D

2017. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Az objektív tájékoztatás része,hogy megfelelő súllyal közlik a migránsok által elkövetett bűncselekményeket nem pedig úgy, hogy beszúrják két jelentéktelen hír közé 2 percben,hogy "mellesleg Linzben egy migráns 4 embert megkéselt".

De, más esetben nem is közlik, "nem történt ilyen".


A liberális médiának nem érdeke az objektív tájékoztatás.



A népnek joga van tudnia,hogy hogyan viselkednek az idegenek, hogy megtudja őket ítélni és kevesebb legyen a pofára esés.

2017. aug. 20. 12:56
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő súllyal közlik. A barcelonai eseményeket címlapon hozták, és mindegyik késelésről volt cikk. Innentől kezdve a hozzászólásod nettó hazugság.
2017. aug. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

# 7/8 Időpont ma 12:56


Tehát a kormány nem tájékoztat objektíven. Örülök, hogy te is beláttad.

2017. aug. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
ma 10:47 Szóval a kormánymédia rátesz jópár lapáttal? Szerinted rákell mikor kamionnal tapossák ki a belün ezek a mocskok? Tizenpár ember megjsl erre szerinted még rá kell tenni néhány lapáttal? Nem lell ez önmagában is elég
2017. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!