Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti elhiszitek, hogy a kormány...

Ti elhiszitek, hogy a kormány 175 millíót szán a holnapi budapesti tüzijátékra?

Figyelt kérdés

A média minen azt mondja,hogy 175 millió.

Van egy barátom és azt mondta,hogy a budapesti tüzijáték simán ki szokott jönni 60 millióból minden évben a munkadíjjal,az örzéssel,mindennel együtt,ebből a rakéták az összes kijön 15 millióból.

Ha 175 millió lenne a tüzijáték akkor annyi rakéte lenne,hogy nem férne fel az egész gellérthegyre de még a budaivárba sem,ha annyiba kerűlne akkor rettenetes nagy tüzijáték lenne.


Akkor miért ámítják az embereket,hogy mondanak valamit,hogy 175 millió. Mert én nem hiszem.

Legalább ne mondanák ,hogy 175,hanem mondanák,hogy 50-60 millió,mert tuti nincs annyi. A többi pénzt amivel többet mondanak azt pedig szétosztanák a szegény családoknak.


Ti elhiszitek,hogy tényleg 157 millióba kerűl?


Gyanús ez nekem.



2017. aug. 19. 16:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Én már azt sem értem, mi a faxnak százmilliókat elbaxni minden évben tűzijátékra.
2017. aug. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, mert nyilván még többet szórnak el rá (=tesznek zsebre), mint amennyit állítanak. Az egy dolog, hogy ténylegesen mennyibe kerül egy húsz-harminc perces, nagyszabású tűzijáték, és más dolog, hogy mekkora hasznot lehet belőle húzni. Szétosztják a felesleget... hát, ez nagyon szépen hangzik, jó is lenne, de te hogyan tudsz komolyan hinni abban, hogy a Fidesz bármilyen téren támogatni kezdi a rászorulókat?
2017. aug. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A tüzijátékmutyi.
2017. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Igen. Elhiszem. Lehet 999 milliárdból is tüzijátékot csinálni meg 50 milkából-ből is. Ahogy van 200 ezres kaviáros menü meg 500 Ft-os leves is.
2017. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
gyanús mi? lélegeztetőgépre költenéd mi?
2017. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kérd ki a számlákat közérdekű adatigényléssel :D
2017. aug. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ott szerintem még le is maradt egy 0... 175 millió az szinte semmi, annyit ellopni sem érdemes.
2017. aug. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
hiszed-nem hiszed mit nyavalyogsz? pirotechnikus vagy talán?
2017. aug. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!