Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarbűnözés mennyire...

A magyarbűnözés mennyire számottevő manapság Magyarországon? Hunvald, Hagyó Miklos.

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat....
2010. máj. 24. 21:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
72%

igen ez a politikus bűnözés



ez az mszp



és van a cigány bűnözés mint ami volt Ercsin is



csak az a baj hogy a magyarok többen vannak és kisseb részük bűnöz


addig a cigányok kevesebben és sokkal nagyobb arányban bűnöznek


nézd meg romákkal vannak tele a börtönök

2010. máj. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
61%

Nyilván mivel MAGYARország a neve, ezért a magyarbűnözés a legszámottevőbb.

Amúgy tudjátok mit bírok?

Amikor a Lombikosok azt mondják a zsaruk mindig megkegyelmeznek a cigányoknak. De akkor hogy lehet hogy cigányokkal vannak tele a börtönök?:D

2010. máj. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
69%

"Amikor a Lombikosok azt mondják a zsaruk mindig megkegyelmeznek a cigányoknak. De akkor hogy lehet hogy cigányokkal vannak tele a börtönök?:D"



kik azok a lombikosok?


nyilván magadra értetted mert lombikba születtél



romákkal van tele a börtön

és rámák terrorizálják a falukat mint Ercset is

2010. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
73%

53-mast nyilván lombikba keverték ki



kár hogy félre sikerült

2010. máj. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
32%

"Amikor a Lombikosok azt mondják a zsaruk mindig megkegyelmeznek a cigányoknak. De akkor hogy lehet hogy cigányokkal vannak tele a börtönök?:D"


Szerintem a jobbikosokra érti,de vagytok olyan hülyék,hogy ezen rágódtok és közben nem tudtok válaszolni a kérdésére csak makogtok össze vissza,terelitek a témát,ha valami fogós kérdést kaptok.Ezek vagytok ti:)

2010. máj. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
61%

"Szerintem a jobbikosokra érti,de vagytok olyan hülyék,hogy ezen rágódtok és közben nem tudtok válaszolni a kérdésére csak makogtok össze vissza,terelitek a témát,ha valami fogós kérdést kaptok.Ezek vagytok ti:)"


szerintem meg ne értse a Jobbikosokra


mert a Jobbikosoknak Jobbikosok a neve


és az 1. pont megválaszolta a kérdést

2010. máj. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
40%
Miért? Már az is zavar titeket ha valaki lombikban születik? Azt hittem csak cigány meg zsidó származás a baj:D
2010. máj. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
42%
Ja és válaszoljatok:D
2010. máj. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
86%
Ahhoz képest, hogy a magyarok kb 20x többen vannak, kevesebb a bűnöző, és nem csak arányaiban, hanem amúgy is. Ha bemész egy börtönbe vagy egy nevelőintézetbe a nagy része cigány. Ennyi. Pont. ezen nincs mit szépíteni. Egyébként meg kérdező, csak azért mert a cigányokkal probléma van, és elég sokat foglalkoznak vele a Jobbikosok (én is az vagyok), attól még ugyanannyira rühelljük a magyarbűnözőket is, mint pl a politikusok(mondjuk őket nem feltétlen hívnám magyarnak, ha lehet...), és ugyanúgy meg kell őket büntetni. Sőt a politikusokat jobban is, mivel példát kellene mutatniuk az átlag polgárnak.
2010. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
76%

"szerintem meg ne értse a Jobbikosokra


mert a Jobbikosoknak Jobbikosok a neve "


Aha,szóval nektek jogosan lehet:zsindejezni,Kolompár Orbánozni,Bu.i liberálisozni meg ilyenek,de a Jobbikot senki se merészelje átkeresztelni....haha

2010. máj. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!