Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek a Momentumról?

Sulek Péter kérdése:

Mi a véleményetek a Momentumról?

Figyelt kérdés

Szerintem a nolimpia óta nem sokat hallani róluk, kis fellángolás volt, ellesznek pár évig kész semmi maradandó 1-2 %-ot elér vagy összefogással bejut kb.

Ti is így látjátok vagy van komoly jövője Magyarországon?


2017. aug. 3. 14:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%

érdekes, hogy az olimpiáról szavazzanak az emberek, de pl a melegfelvonulás "nem kérdés a XXI. századi európában"


szóval a jobboldallal köcsögöltek, a libsi dogmákat meg ugyan úgy szent tehénként kell tisztelni


akkor miért is más ez, mint a többi SZDSZ utódpárt?

2017. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
40%
Max Lmp szintig jutnak, vagy addig se mert nagyon bicskanyitogató figurák.
2017. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
18%
Ugyanaz ami hatszor ugyanebben a kérdésben.
2017. aug. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
36%
Majd eltűnnek a süllyesztőben, lipótvárosi liberális hülyegyerekek.
2017. aug. 3. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

Tipikus libsi bohócok, akik azt hiszik, hogy az V. ker meg Buda egész Magyarország.

Levinném őket Ózdra vagy két hétre...

2017. aug. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Vannak szimpatikus terveik, elképzeléseik, de a NOlimpia óta tényleg nem sok érdemi tevékenységük volt. Persze friss párt, kell nekik idő. A legnagyobb gondom viszont az, hogy ők sem hajlandóak az összefogásra, egymaguk viszont félő, hogy kevesek lesznek a bejutáshoz, egy parlamenten kívüli párt lehetőségei viszont erősen korlátozottak.


Tehát én jelenleg bizonytalan vagyok, mindenrsetre érdeklődve követem a pályafutásukat és bízom bennük.

2017. aug. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát :) TOvábbi szép napot szebb jövőt.
2017. aug. 3. 15:40
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
Én az egyessel értek egyet. Azt nem kérdezi senki kiváncsi e az ember ilyen meleg felvonulásokra pedig gyanítom nagyobb az elutasítása mint az olimpiának.
2017. aug. 3. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
34%
Nem kedvelem őket. Az egyik nap még pénzt tarhálnak az emberektől a facebookon, pár napra rá meg rendeznek egy deficites fesztivált. Aztán olimpiáról szerintük szavazzunk, de szentséges libsi dolgokról tilos. Ők sem demokratikusabbak mint egy fidesz, csak azért mert ellenzékiek akarnak lenni.
2017. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
50%
Semmi eltüntek miert mégis mit vártatok?
2017. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!