Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jövőre el kell, hogy menjek...

Jövőre el kell, hogy menjek választáskor x-elni?

Figyelt kérdés
A rendszer váltás után voltam párszor választani de ki ábrándultam most viszont elszámoltatnám a kormányt de nincs ellenzék muszáj a jobbikra szavaznom?
2017. júl. 19. 10:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem muszáj.
2017. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
9%
Teljesen mindegy,hogy a jobbikos szavazol vagy nem,akkora fideszes győzelem lesz,hogy csak na,a többi pàrt örülhet,ha bejut
2017. júl. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Nem kötelező elmenni, és ha elmész, szabadon rakhatsz x-et bármelyik négyzetbe. Sőt, bármit írhatsz vagy rajzolhatsz a szavazólapra, legfeljebb érvénytelen lesz.
2017. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

azt gondolom, hogy igen.


ha az ember nem megy el szavazni, akkor arra simán rá lehet sütni, hogy nem is érdekli, ne járjon a szája.

ha viszont elmegy és érvénytelenül szavaz, akkor, bár technikailag ugyanaz, mégis megvan az a jelzés, hogy igenis elmentem, igenis vettem a fáradságot és igenis kapjátokbemind.


persze ez csak erkölcsi győzelem, de legalább ennyit tegyen meg az ember magáért.


szerintem.

2017. júl. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Szavazz bármelyik új erőre, amelyik még nem volt hatalmon, hiszen nem bennük csalódtál. Van MOMENTUM és LMP is a világon, ezekben sem a régi arcok ülnek.


A Jobbik is új, de én nem bízom bennük, mert a technikáik nagyon Fideszesek: egyik héten szélsőjobboldali vagyok, másik héten már polgári középjobb, kiskutyasimogató centrista, egyszer zsidózok, aztán a zsidókat féltem az araboktól, egyszer muszlim-imádó vagyok, aztán iszlamofób, mikor mivel lehet épp aktuálisan szavazatot szerezni...


Nekem ez nagyon hasonlít Orbán kommunista ifjúból lett neoliberális - polgári liberális - polgári konzervatív - jobboldali populista köpönyegforgatásaihoz.


Vona Orbántól tanulta a mesterséget a politika bordélyházában, s lassan túltesz a madamon is!


Nekem szimpatikusabbak azok, akik új utakat keresnek, mint azok a pártok, amelyeknek csak a neve új, de vagy tele vannak régi arcokkal, vagy a módszereik ugyanazok mint a régi gárda kemény titánjainak...

2017. júl. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
De szavazni mindenképp el kell menni! Ha nem teszed, mások döntenek a nevedben.
2017. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem muszáj. Szavazhatsz azokra is akik nem szintén szélsőjobboldaliak mint a Fidesz, de nem is az MSZP vagy a DK.
2017. júl. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
8%
Az összes párt egy nagy szar, de kb. a Jobbik lenne a legrosszabb, ha most megválasztanánk őket.
2017. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%
#8:Igen, sokáig én is így gondoltam, de már nem vagyok benne olyan biztos.
2017. júl. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
Nem kötelező választani, de ha már elmész, szerintem parlamentbe jutásra esélyes pártra érdemes szavazni, hogy legalább "2/3" ne legyen újra.
2017. júl. 19. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!