Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiérdemelte a Fidesz-KDNP ezt...

Kiérdemelte a Fidesz-KDNP ezt a felhatalmazást?

Figyelt kérdés

A miniszterelnök-jelöltjük senkivel nem volt hajlandó kiállni vitázni.

A kampányban nem raktak le egy átlátható, számon kérhető programot. (a mai napig is csak találgatni lehet arról, hogy mit akarnak csinálni)

Az 1998 és 2002 közötti kormányzásuk alatt megépült a Nemzeti Színháznak nevezett förtelem, és két kilométer autópálya. Ezen kívül csak a koronát citölték naphosszat, és a Széchenyi-hitellel kábították a jónépet, amiből persze csak a haverjaiknak jutott.

Volt székház-buli, bánya-buli, Josiph Toth-buli, "akassza fel magát, akinek nem tetszik" buli, nemrég pedig Kubatov-buli.

Szégyellni való kormányunk volt, az rendben van, de hogy annyi konstruktivitás ne legyen bennük, hogy legalább azokat a törvényeket megszavazzák, amiket most ők is előterjesztenek, azért az már nálam kiveri a biztosítékot.


Ha a bátyám megbukik 5 tárgyból azért az édesapámnak ki kell tüntetnie engem? (remélem értitek az analógiát)


2010. máj. 21. 17:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Orbán populizmusa vissza fog ütni még rendesen...egyszerűen túlígérték magukat.
2010. máj. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%
Igen, kiérdemelte, mivel már régebben is remekül kormányzott. Elég nevetséges ezen pörögni, az országnak volt józan esze, az itt pattogókat nem firtatom, kár is lenne, mert csak magamat hoznám kellemetlen helyzetbe. Az itt folytatott érdemtelen, színvonaltalan és meddő vitáknak úgy sincs semmi eredménye, még jó hogy nincs :)
2010. máj. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A 17.58-nak mondanám, meg másnak is, hogy nem ennyien szavaztak rájuk!. Rájuk szavazott 52 %, ebből lett a választási rendszer aránytalansága miatt 68. És most úgy akarják átalakítani a választási rendszereket (parlamenti, önkormányzati), hogy még aránytalanabbak legyenek.
2010. máj. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nálad van ahol a Jobbik és az MSZP össze ér. Azokat az komcsi szlogeneket hangoztatod, amiket 12 éve már elkoptak. Sorra derültek ki nem igazak.

A kérdésre válaszolva: nem nem érdemelte ki, majd ki fogja érdemelni.

2010. máj. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nem, mert behugyoznak.
2010. máj. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nem azt kérdeztem, hogy legitim meghatalmazást kaptak e, vagy nem? Legitim meghatalmazást kaptak. Ezt józan ember nem vitatja.

Nem azt kérdeztem, hogy a Fidesz jobban kiérdemelte e, mint bármelyik másik párt, hanem azt, hogy kiérdemelte e egyáltalán. Akkor azt kérdezem, hogy jobban kiérdemelte e a Fidesz ezt a meghatalmazást, mint bármelyik más párt, ha az érdekel, de nem az érdekelt.

Nem azt kérdeztem, hogy ki fogja e érdemelni, hanem azt, hogy kiérdemelte e. A bizalmat mindig a jövőre adjuk, és a múltból merítjük.

Aki nem tud a kérdésre válaszolni, az ne válaszolon!

2010. máj. 25. 15:23
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!