Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kiérdemelte a Fidesz-KDNP ezt...

Kiérdemelte a Fidesz-KDNP ezt a felhatalmazást?

Figyelt kérdés

A miniszterelnök-jelöltjük senkivel nem volt hajlandó kiállni vitázni.

A kampányban nem raktak le egy átlátható, számon kérhető programot. (a mai napig is csak találgatni lehet arról, hogy mit akarnak csinálni)

Az 1998 és 2002 közötti kormányzásuk alatt megépült a Nemzeti Színháznak nevezett förtelem, és két kilométer autópálya. Ezen kívül csak a koronát citölték naphosszat, és a Széchenyi-hitellel kábították a jónépet, amiből persze csak a haverjaiknak jutott.

Volt székház-buli, bánya-buli, Josiph Toth-buli, "akassza fel magát, akinek nem tetszik" buli, nemrég pedig Kubatov-buli.

Szégyellni való kormányunk volt, az rendben van, de hogy annyi konstruktivitás ne legyen bennük, hogy legalább azokat a törvényeket megszavazzák, amiket most ők is előterjesztenek, azért az már nálam kiveri a biztosítékot.


Ha a bátyám megbukik 5 tárgyból azért az édesapámnak ki kell tüntetnie engem? (remélem értitek az analógiát)


2010. máj. 21. 17:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Ezért kampányoltak 8 éven keresztül. A sok ostoba pedig bevette.
2010. máj. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
60%

ki. ennyien szavaztak rájuk.


miért nem lehet ezt már felfogni mszp-sek?

2010. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Mivel megválasztották, a demokrácia játékszabályai szerint kiérdemelte. Én sem vagyok felhőtlenül boldog, de azt hiszem, Kövér László mondta - és kivételesen egyet kell értenem vele - hogy nem az a parlamentális demokrácia, hogy szabad választások vannak, de az mszp-szdsz kormányoz. Ez van. A nép bizalmat adott nekik, ergo, legitimek.


( nem, én nem szavaztam rájuk, csak éppen becsülöm a parlamentális demokráciát)

2010. máj. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem, de amíg rosszat nem tesznek, nincs értelme bármit is tenni.
2010. máj. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez nem érdem kérdése. Volt a rossz és a sokkal rosszabb. Az emberek a rosszat választották. A vetélytárs buktáinak felsorolása nem férne ide bele, de nem is ez a lényeg. Ha megbuksz 5 tárgyból és kapsz apádtól 6 pofont, akkor hiába reklamálsz, hogy "dehát...". Tűrsz 4 évig és elmész szavazni arra, aki neked tetszik.
2010. máj. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
A következő 4 évben ki fog derülni, még korainak érzem feltenni ezt a kérdést.
2010. máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nem tudok elképzelni olyan politikai erőt, amelyre rábíznék egy kétharmados többséget
2010. máj. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
50%

1.: Miért kellett volna a gyurcsánnyal(sic!) való vitának volt értelme? Hazudott mint a vízfolyás.

2.: Látom te is az életképtelenek táborát gyarapítod. [link]

3.: Nem csak életképtelen vagy, hanem még irigy is. Szerintem már magad sem tudod miről beszélsz, a szoci propaganda totál átmosta az agyadat.


Üdv:


Egy NEM Fidesz szavazó.

2010. máj. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Első válaszoló véleményét osztom én is,kampányoltak 8 évig, elérték a céljukat, és mindenki bevette a meséket...


Bár csak ne lenne igazam, én lennék a legboldogabb 4 év után, csak az ellenkezője történne, akkor elsők közt fogom azt mondani, hogy ok rendben tévedtem.


De egyszer Hajós mondta nagyon jól:

Fidesz politikusok a választások előtt:

Feszengve, mereven a sajtónak nyilatkoznak.

Fidesz poltikusok a választások után:

Hátradőlve a székben nyilatkoznak:))

2010. máj. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Kiérdemelte a Fidesz-KDNP ezt a felhatalmazást?"


Nem.Azért szavaztak rá ennyien mert az MSZP elkúrta.Ennyi.Semmi másért.Kérdezz meg pár fideszest.

A programban homályos, szépen hangzó cselekvések vannak, semmi konkrétum.Egyfajta irányelv.De hogy hogyan érik el a célt az nincs eléggé részletezve.

2010. máj. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!