Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az idén már a Jobbik is részt...

Az idén már a Jobbik is részt fog venni a Budapest pridon?

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 21:48
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Persze annyira részt vesznek rajta hogy be akarjàk tiltani. Ez is pèlda a képmutatósàgukra. Betiltani egy alkotmányos jogot csak mert nekik nem tetszik amit ott csinálnak. Ilyen egy igazi demokratikus néppárt.
2017. júl. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Már miért is tenne ilyet?
2017. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%

Igen. A Meleg Gárda - a Magyar Gárda egy al - frakciója bejelentette, hogy idén részt venni szándékozik a Gay Pride (vagy hogy hívják) vidám, színpompás kavalkádján.


A meleg - nácik jogaiért való küzdelmet írták fel zászlajukra - példaképük Ernst Röhm - az egykori SA rettenthetetlen harcosa - maga is meleg - ugyanakkor a judeobolsevik elnyomás elleni harc könyörtelen képviselője.


Jelentette a FakeNews hírügynökség.

2017. júl. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Értem én, hogy nem kedveled a Jobbikot, de attól még nem kell teljesen "elborulni".
2017. júl. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ti most az 5 évvel ezelőtti jobbikról beszéltek? A jobbik 180 fordulatos fordulatot hajtott végre az elmúlt hónapokban, szerintem már új Szdsz-nek is beillik, akár kezdhetné Vona Gábor is Tarry Blackkal kézen fogva a Budapest pridot...
2017. júl. 5. 23:19
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem nem fog, főleg ha nem akar politikai öngyilkosságot.
2017. júl. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

"180 fordulatos fordulatot hajtott végre"

Mint például? Ugye véletlenül se az Origo, TV2 vagy bármely másik Fideszes médiából hallod ezeket?

2017. júl. 6. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Azért én 180 fokos fordulatnak nem nevezném, bár tény, hogy sokat változott a Jobbik. Vona is elismerte, hogy egy nemzeti radikális párt elnökéből egy nemzeti néppárt elnöke lett. Én inkább úgy mondanám, hogy balról próbálja előzni a Fideszt, vagy középről. Sokan vannak, akiknek tetszik ez a nemzeti dolog, de a Jobbikot mégis túl radikálisnak tartották a cigányozás és zsidózás miatt, most őket akarja megszólítani a párt, de ezzel a régi szavazóbázisát elveszti, az újat pedig nem igazán tudja megnyeri. Arról nem is beszélve, hogy magán a pártoj belül is vannak ellentmondások. És ehhez nem kell kormánypárti médiát olvasni, elég kicsit körülnézni a Parlament oldalán és a Jobbik frakciójában.


De válaszolva a kérdésre: nem, nem tudom elképzelni. Viszont a Jobbik jelenlegi változását látva úgy gondolom, hogy addig nem mehetnek el, hogy jellemzően baloldali-liberális eszméket támogatnak, mint például a melegek jogai vagy a bevándorlás.

2017. júl. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!