Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Üssünk ki pár téglát a...

"Üssünk ki pár téglát a hallgatás falából. " Mit szóltok?

Figyelt kérdés

Remélem békésen történik ez a megmozdulás (ha lesz), mert különben rossz fényben is feltüntetheti az egész gárdát ez az akció. Kockázatos és lehet nem kellene ezt,mert a média nagyon ferdít...

Viszont valahogy tényleg fel kéne nyitni az emberek szemét, hogy a Gárdára szükség van, semmi rosszat nem tett eddig, és valószínűleg a jövőben sem fog! Segít, és kiáll az emberekért, ha kell

Nektek mi a véleményetek?


Részletek: [link]


2010. máj. 20. 16:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
sok sikert nekik :)
2010. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Jó ötlet.
2010. máj. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
Nem, nincs szükség olyan civilekre, akiknek az a komplexusok, hogy ők lesznek a sherrifek. Aki tényleg nem érti, mi a baj azzal, hogy ha félhülyék katonásdit játszanak, az költözzön Iránba, és lépjen be a Forradalmi Gárdába.
2010. máj. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

"Nem, nincs szükség olyan civilekre, akiknek az a komplexusok, hogy ők lesznek a sherrifek."



komplexusokra nincsen szükség valóban



de a gárdára igen

2010. máj. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

mindig tudtam ez a gárda mozgalom nagyon sokat ér



végre összefogja valami az embereket

már nagyon rég kellett volna egy ilyen "tömörülés"

2010. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%
-o+u, egyrészt, mert elgépeltem, másrészt, akkor még egyszer: jogállamban nincs olyan, hogy kijelentem, hogy függetlenedek az államtől, és én leszek a bass**zaszájba. Aki az amerikai Nemzeti Gárdával jön, az olvasson alaposabban utána annak a szervezetnek, még mielőtt valaki felvetné, hogy ott miért lehet.
2010. máj. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

"jogállamban nincs olyan, hogy kijelentem, hogy függetlenedek az államtől, és én leszek a bass**zaszájba"+



ezt csinálták a nemzetiségek Nagy Magyarországon



szégyen hogy nekünk a saját hazánkban kell küzdeni hogy magyarok lehessünk (lélekben is)


én is pe akarok lépni az új magyar gárdába

2010. máj. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
18%

67

Ha szerinted az, hogy elnyomott kisebbségek próbáltak függetlenedni - érdekes amúgy, hogy ha mi akartunk elszakadni valakitől, az szabaságharc, ha tőlünk akartak, az gyalázat, ez elég beteg történelemszemlélet - egy számukra nem elfogadható döntéseket hozó, önmagát túlélő, avétos államtól, és az, hogy pár "egyszerű" úgy dönt, hogy felrúgja az állami erőszakmonopoliumot, akkor őszintén bízok benne, hogy nincs érettségid történelemből.

2010. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%
én is támogatom a gárdistákat teljes melszélességgel
2010. máj. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

"Ha szerinted az, hogy elnyomott kisebbségek próbáltak függetlenedni - érdekes amúgy, hogy ha mi akartunk elszakadni valakitől, az szabaságharc, ha tőlünk akartak, az gyalázat, ez elég beteg történelemszemlélet - egy számukra nem elfogadható döntéseket hozó, önmagát túlélő, avétos államtól, és az, hogy pár "egyszerű" úgy dönt, hogy felrúgja az állami erőszakmonopoliumot, akkor őszintén bízok benne, hogy nincs érettségid történelemből."



a mi kisebbségeink nagyon távol álltak az elnyomástól

a mi kisebbségeink letelepedési engedélyt kaptak nem mi hódítottuk el a területet és úgy kerültek az országba


minket a HB birodalom elnyomott


és köszi hogy érdeklődsz 4 es a történelem értségim

ha más annyira nem de töri az ment

ha már így érdeklődsz


ja és Románia egyszerűen elfoglalta Erdélyt

ahogy Szerbia is


igaz a magyar Vörös hadseregnek sikerült őket vissza vernie


de Erdély előtt megálltak nem tudni miért


egy sebtében szerveződött hadsereg vissza verte a nagy román megszálló erőket



ez a magyar virtus

kár hogy kun béláék vezették

2010. máj. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!