Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A plakáttörvény pontosan...

A plakáttörvény pontosan kikre vonatkozik?

Figyelt kérdés
pl. a CÖF plakátolhat majd? Ha ők igen akkor mi fogja az ellenzéki pártokat megakadályozni abban, hogy ők is alapítsanak civil szervezeteket akik helyettük plakátolnak?

#FIDESZ #MSZP #Jobbik #plakáttörvény
2017. júl. 2. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

"A plakáttörvény pontosan kikre vonatkozik?"


Pártokra.


"pl. a CÖF plakátolhat majd?"


Igen.


"Ha ők igen akkor mi fogja az ellenzéki pártokat megakadályozni abban, hogy ők is alapítsanak civil szervezeteket akik helyettük plakátolnak?"


A Fidesz. Ahogy a CEU esetén is, egyszerűen hoznak majd egy törvényt ami valami nagyon-nagyon specifikus aprósággal illegálissá teszi a nekik nem szimpatikus szervezeteket.

2017. júl. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pártokra vonatkozik, pontosabban olyan kategoriájú szervezetekre (nem tudom idézni pontosan) amibe a pártok beletartoznak, de pl. a CÖF nem.


Amit én sem értek, mert ellentmondásosak az újságcikkek: most akkor csak a plakátolás árát szabták meg a magas listaárnak megfelelőre, vagy konkrétan kampány időszakon kívül semelyik párt nem plakátolhat?

2017. júl. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

tudtommal az ár nem térhet el a listaártól illetve csak kampányidőszakban lehet plakátolni.


De ha "civilek" számára továbbra is adott a biznisz akkor szerintem ez könnyen kijátszható az ellenzék számára is.

2017. júl. 2. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!