Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok ha jövőre a...

Mit gondoltok ha jövőre a Fidesz nem nyeri meg a választásokat jobb vagy rosszabb lesz nekünk?

Figyelt kérdés
2017. jún. 15. 11:01
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
19%

'Íme amikor megmutatkozik a fidesz által annyira hirdetett nemzeti szolidaritás, meg összefogás. "Nekem jó, a többi meg le van sz*rva!" Így mutatnak példát. Bravo! '


Miért, téged meghat az a tény, hogy én, meg pármillió ember rajtam kívül jobban élünk és jobb a közérzetünk, mióta a fidesz kormányoz? Pont annyira leszarod, mint én az orbánfóbiádat. Majd pont a hozzád hasonlók kényszerképzetei miatt fogok az elveim és érdekeim ellen szavazni, mert szerinted ez jelentené a szolidaritást meg az összefogást. Egymással is képtelenek vagytok összefogni, a koncért marakodtok évek óta.

2017. jún. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%
#11: Hogy az érdekeid szerint szavazol, az rendben van, de milyen elvekről lehet szó a Fidesz esetében?
2017. jún. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Függetlenül attól kedves Túrórudi, hogy ahogy látom inkább veszekedni jársz ezekre a fórumokra, te se meg a társaid sem élnek jobban. Max elhitetik veletek ezt a dolgot. Személy szerint - ha effektíve a keresetem, tehát az anyagiakat nézem - én is jobban élek, mint 2010 előtt, de ezt elsősorban magamnak tudom be és nem a kormánynak. Viszont nem hagyhatom figyelmen kívül mások helyzetét sem, illetve azokat a problémákat, amikről kismillió szó esett itt a GYK-n is már, ha pl a sokszor említett egészségügy, vagy az oktatás helyzetét, vagy pusztán csak irányát nézem, vagy esetleg az ország helyzetét, vagy a demokrácia intézményét, mint olyat. Mindegyik érint, ahogy érint sok más millió embert is. Ezek a dolgok érintik az ország egészét, amit nem lehet figyelmen kívül hagyni. Az, hogy nekem jobban megy nem jelenti azt, hogy a többségnek is jobban megy, meg az ország is jó irányba tart. Sokan úgy gondolják, hogy ezek a társadalmi változások, események, ügyek (pl: EU szkepticizmus, CEU ügy, korrupció) függetlenek a személyüktől, pedig ez nem így van. Hosszabb távon egy rossz iránnyal mindenki rosszabbul jár.

Az jó dolog, ha a pártod szolidaritásról, meg összetartozásról beszél, ezek tényleg fontos dolgok szerintem. De akkor tényleg így kell cselekedni. Még akkor is, ha olyanokkal kell szolidárisnak lenned, akikkel nem feltétlenül értesz egyet. Objektíven is kell látni a dolgokat, nem csak szubjektíven.

2017. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
63%

Kedves 13-as, köszönöm hogy elvbarátaidtól eltérően te ilyen kulturáltan, már-már anyáskodva birkáztál le, üde színfolt vagy a ballib táborban! :)

Megkérlek arra, fogadd el, hogy léteznek emberek, akiknek más a véleményük a világ dolgairól,mint neked, és próbáld elhinni azt is, hogy nem azért más, mert ezt egy politikai erő a fülükbe rágja, épp ellenkezőleg, azért támogatják azt a politikai erőt, mert ezáltal látják támogatva a saját nézeteiket.

Próbáld elhinni, hogy van saját véleményem, saját tapasztalataim a múltból, jelenből, magamról és a környezetemről.

Van saját véleményem az oktatásról, egészségügyről, CEU-ról, korrupcióról, EU-szkepticizmusról, valószínűleg egész más, mint neked, fogadd el, hogy van ilyen.

Szolidáris vagyok veled is, szeretném, ha neked is tovább javulnának az életkörülményeid, még ha ezt te kizárólag a saját sikeredként értékeled is.

2017. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Megértettem, köszönöm a jókívánságokat és hasonló jókat kívánok én is neked.


Ja, ballib nem vagyok, ott is tengernyi dolog van, amiben velük sem értek egyet.

Szép napot!

2017. jún. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 PHP de kóder! ***** válasza:
61%

"Túrórudi2 nevű felhasználó válasza:


Megnyeri, nekem továbbra is jó lesz, a ballibbantok meg tovább ajvékolnak. Így kerek a világ."


Most az emberek velemenyere voltunk kivancsiak, agyartlan fideszzombi :)

2017. jún. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó, igen kulturált balliberális!

Tudom, sose fogod belátni, mert ez meghaladja a szellemi képességeidet, de ahhoz, hogy újra a bandád kezében legyen a gyeplő, engem, meg a hozzám hasonlókat kellene meggyőznötök, hogy segítsek ebben. Csak így megy, másképp nem, csak és kizárólag azok szavazatával jöhetnétek ki a magatok ásta gödörből, akit agyatlan fideszzombinak neveztek.

Szerintem finomítani kellene a módszereteken, így nem sokan fogunk átszavazni.

2017. jún. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 MolotovPunk ***** válasza:

Fidesznél vannak még elvek?Jó tudni. :D

Nemzeti összetartozás?Ugyan már.

Nagyokat hazudni,maradék ellenzéket eltaposni,pénzért nemzetinek lenni,szerintem ez az igazi hazaárulás.

Egyébként ne reménykedjetek abban,hogy itt jobb lesz.

2017. jún. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!