Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs olyan párt, aki a...

Miért nincs olyan párt, aki a fiatalokat és az egyedülállókat is támogatja?

Figyelt kérdés
Mi lesz akkor,ha az országban csak nyugdíjas és családos emberek lesznek,mert minden fiatal és egyedülálló elhagyja az országot,azért,mert az összes bőrt lehúzzák róluk?
2017. jún. 11. 14:59
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
50%
Legalábbis, ha már egyszer nem lehet mindenkit támogatni, akkor inkább őket kell, mint az egyedülállókat.
2017. jún. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:

Én nem mondtam sosem,hogy gyerekgyűlölő vagyok,sőt a megélhetési gyerekvállalás ellen is fel szoktam szólalni,ami a gyereknek egyáltalán nem jó,nem érdeke.


Nem a gyerekekre hivatkozva kell mindent megmagyarázni,a gyerekek mögé bújni,mert a kérdés elsősorban a szülőkről szól,a felnőttekről,nem pedig a gyerekeket kell pajzsként állítani érvként.


Nem egy párt ismerek,akik így zsigerelik ki a nagyszülőket,mert "hát mi lesz szegény gyerekekkel".

Nagyon ronda dolog.

2017. jún. 11. 16:00
 13/26 A kérdező kommentje:

Olyan nincs,hogy nem lehet mindenkit támogatni.

Arányok vannak.


100%-ot el lehet úgy is osztani,hogy valaki 100%-ot kap,más pedig 0%-ot,vagy 70-30 arányban is meglehet osztani.


Ez nem érv.

2017. jún. 11. 16:01
 14/26 anonim ***** válasza:
73%
A családos azért kap adókedvezményt meg családi pótlékot, mert ott a gyereket el kell tartani, és ez pénzbe kerül. Sokkal több a kiadása a gyerek miatt, mint egy egyedülállónak.
2017. jún. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
9%

És téged kényszerít rá valaki, hogy egyedülálló legyél és ne vállalj gyereket?

A lehetőség adott.

2017. jún. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Politikai érdekből.
2017. jún. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Én nem akarok gyereket.

És rajtam kívül még sokan nem.


De miért is kellene nekem gyerek,támogatásért?

Az már régen rossz,ha valaki azért vállal gyereket.

2017. jún. 11. 17:04
 18/26 A kérdező kommentje:

"És téged kényszerít rá valaki, hogy egyedülálló legyél és ne vállalj gyereket?

A lehetőség adott."


Már ne is haragudj,de nem azoknak kellene a feltételeket szabni,akik segítségre szorulnak.


Nem a farok csóválja a kutyát,hanem fordítva.

2017. jún. 11. 17:08
 19/26 A kérdező kommentje:

Azért kedves tőled,hogy tőlem megvonod a szabadságot:D

Majd én hagy döntsem már el,hogy szeretnék e gyereket vagy sem.


Ha a családos viszont szeretne,akkor ő szorul a társadalomban azokra,akiknek nincs,és ne ők szabják már a feltételeket.


Tipikus olyan felfogás,amikor valaki a kisujját nyújtja,de leharapnák a kezét.

2017. jún. 11. 17:15
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Mindjárt rákezd a kérdező hogy van egy ismerős házaspár aki cigire meg piára költi a családit. Ezt is hallottuk már párszor.
2017. jún. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!