Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hát gyerekek kölcsön kenyér...

Hát gyerekek kölcsön kenyér vissza jár?

Figyelt kérdés

[link]


avagy miért nem ott dolgoznak a magyarok...


na? biztos mert egyel többször loptak kötekedtek mind kellett volna


2010. máj. 18. 11:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

azért egy szakembert mégiscsak kiküldhettek volna.. ha mást nem is, de egy olyan embert, aki megmondja hogy mit hogy csináljaka.. láthattad, ők dolgoztak, csak nem értenek hozzá.. szivem szerint én is csak a lehetőséget adtam volna meg nekik egy vízügyes szakember képében, hogy dolgozhassanak.. elvégre az ő házaik..

a lehetőség mindenkinek jár

2010. máj. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Ezek csak háborogni, üvöltözni, őrjöngeni tudnak? De állandóan? Akár árvíz van akár nincs...
2010. máj. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ja, zsebre dugott kézzel kell mászkálni a xaros vízben és lesni hogy valaki megcsinálja majd!
2010. máj. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

Ott van a végén a lényeg...


"mi már az ötödik ilyen árvizet éljük át"


Mi történt azóta? Resetelt az agyuk? Most nem tudják mit csináljanak... az előző 4 árvíznél tudták? Most hirtelen elfelejtették? Na ne vicceljenek már... Kicsit túlzásnak érzem, bent van a házakban a víz? Mondja az ember hogy "10 centi híján majdnem bent volt a házakban a víz", magyarán nincs bent, tehát ügyesen megoldották. Hol a probléma?

2010. máj. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

"azért egy szakembert mégiscsak kiküldhettek volna"


De honnan mikor mindenhol vészhelyzet van? Nincs olyan hogy szabad ember van.

2010. máj. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyira hozzászoktak hogy mindent ingyen kapnak, semmiért se kell fizetniük.


Meg se fordul a fejükben hogy tegyenek vmit a védekezésért, tudják hogy jönni fog a víz újra, ehelyett zsebredugott kézzel álldogálnak.


Persze mindenki más hibás, csak ők nem...

2010. máj. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ötödik árvíz? és még mindig ott laknak???
2010. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%

Na, a hiteles hírportál...szerintük ez a legfontosabb hír az országos árvíz idején. Nagyon megható.


Gondolom akinek a házát árvíz fenyegeti, vagy éppen a már víz alatt van, annak a gáton kellene állnia és pakolnia a homozsákot, vagy éppen a még el nem öntött házakat megvédeni. Legalább is nálunk ez így megy, és nem azt várjuk zsebre tett kézzel, hogy elfolyjon a víz.

A videóból is látszik, hogy ők mindent megpróbáltak.


Nem tudom ki adta kölcsön a 2 szivattyút, de keresztet vethet rá.

2010. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
87%

Ja igen, a szivattyút már nem látja többet a tulajdonosa :)


Vizuális típus vagyok, elképzeltem amint a katonák-gárdisták-civilek 16 órán keresztül lapátolják a homokot meg rakják a homokzsákokat, ezek meg zsebre tett kézzel állnak a kapu előtt vagy bent a fotelben ülve nézik a tévét :D

2010. máj. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
27%

Azért van pár érdekes momentum. Az elég durva, mikor a teljes házsoron vírítanak a tányéros tévék. :) Biztus a segélybul fizetik azt is. Arról nem is beszélve, hogy majdnem minden 2. emberen láttam valami nike, vagy egyéb márkájú cuccot. :D De legjobban az tetszett, ahogy álldogálnak zsebre tett kézzel, vagy mászkálnak felalá a vízben. :D Persze normál esetben eszük ágában sem lenne cipővel a vízbe menni, de hát a cigány az nagyon ért a dramatizáláshoz...


Amúgy miért mondja a kérdező, hogy kölcsön kenyér vissza jár? Nem hallottam még ezekről. Mi kaptak?

2010. máj. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!