Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi erről a véleményetek? (CEU)

Mi erről a véleményetek? (CEU)

Figyelt kérdés

[link]


Itt van ez a cikk, kíváncsi vagyok a véleményekre.

Szerintem több okból is elgondolkodtató, hogy miért csak férfi migráns jön zömében.

A másik amin még megakadt a szemem, hogy a Budapest Pride szervezői is jelen voltak.

Hova vezet ez az egész?



2017. jún. 2. 04:58
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

"ráadásul ilyen tender elméletének is. "


Milyen beszerzés lesz már?? Gyereket kell vásárolni vagy mi?

2017. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

"Kötekedés helyett véleményeket várok."


Akkor közlöm a véleményem. Ha Budapesten olyan emberek szólalhatnak fel, mint amilyenek korábban, akkor teljesen legitim, ha a Budapest Pride szervezője is jelen van.


Ezen kívül igenis kellenek az ilyen "Családellenes konferenciák" , mert ma Magyarországon a család definíciója Alkotmányosan és egyéb felfogásból teljesen nevetséges.

2017. jún. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

11: Telefonról írtam, gender helyett tendert kínált fel az írássegéd és nem vettem észre.

Látom kár erőlködnöm. Felejtős ez a topic.

Belegondoltatok abba, hogy nem tudnátok most itt írogatni, ha a szüleitek a Budapest Pride-dal, meg meleg házassághoz való jogokért való harccal lettek volna elfoglalva?

Akkor fogadom el a homoszexuális családokat, ha a házasságban született gyerekeiket nevelik.

Hiába írogattok ide kötekedős kommenteket vélemény helyett, innentől elfelejtem ezt a topicot.

Béke!

2017. jún. 2. 18:38
 14/26 anonim ***** válasza:

"Hiába írogattok ide kötekedős kommenteket vélemény helyett, innentől elfelejtem ezt a topicot. "


Az, hogy neked nem tetszik a véleményen az már nem az én problémám.


"Akkor fogadom el a homoszexuális családokat, ha a házasságban született gyerekeiket nevelik. "


Szerintem mindig jobb életkörülménybe nevelkedhetnek fel, mint egy nevelő intézetben.


Ezen felül az sem minősül családnak, ha egy házasságban férfi vagy a nőnek egészségügyi probléma miatt, nem lehet saját gyereke, ezért örökbe fogadnak vagy ha nagyszülők nevelik a gyereket.


"Belegondoltatok abba, hogy nem tudnátok most itt írogatni, ha a szüleitek a Budapest Pride-dal, meg meleg házassághoz való jogokért való harccal lettek volna elfoglalva? "


Na ezen azért el kellett gondolkodnom. Szüleimnek eddig sem volt problémája a melegekkel, mégis lett két gyerekük. Most szerinted 1984-ben sztrájkoló walesi bányászoknak nem lett gyerekük, 1985-ben ott vonultak a London Pride élén?

2017. jún. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"Hiába írogattok ide kötekedős kommenteket vélemény helyett, innentől elfelejtem ezt a topicot. "


Még arra sem reagáltál semmit, hogy 1956-os menekültek között is többségében fiatal férfiak voltak. Várom a véleményedet, hogy miért lehetett.

2017. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Ezen kívül azt sem tudtam meg, hogy most egyetértesz vagy ellenzed azon kijelentést, hogy ördögi cselekedet és azért is születik kevés gyerek, mert nők dolgoznak.
2017. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 kovpet ***** válasza:

"meg azok a liberálisok tartanak előadást a családról, akik migránsokkal akarják megoldani a demográfiai problémákat"


Az megvan, hogy nem születik gyerek? Jó lenne, de nincs. Dughatod a fejed a homokba, de jelenleg is minden ötödik megszületett magyar gyerek külföldön születik és valószínűleg soha az életben nem jön haza. Talán nem is tud majd magyarul.


Lehet ennek örülni vagy sírni miatta, de ez tény.


Nem álmokat kell kergetni, hanem próbálni kell megoldást találni egy létező és húsba vágó problémára.


"Belegondoltatok abba, hogy nem tudnátok most itt írogatni, ha a szüleitek a Budapest Pride-dal, meg meleg házassághoz való jogokért való harccal lettek volna elfoglalva? "


Ez ostoba klisés hazugság, még tőled is gyenge. Attól, hogy valaki kiáll valamiért vagy csak törődik vele, még csinálhat kölköt...


És nem, nem értettelek félre. Azt állítottad a lakájmédiát követve, hogy ez egy család ellenes előadás volt. Támaszd alá légy szíves ezt az állításod, mert szerintem ez nincs így.

2017. jún. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Hát, ez ennyi volt. A kérdező, neki nem tetsző válaszokat kapott és ezen felháborodván, "távozott". Van ilyen.
2017. jún. 3. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Hazug propagandacikk. A másik oldal is nyilván sarkít. Keresd a kettő közötti arany középutat.


Egyébként ez nem egy konferencia volt, inkább csak egy panelbeszélgetés / szeminárium, ami kontrasztot akart képezni.

2017. jún. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
76%

19.36.


Nagy tévedés az 56-osokat hasonlítani a mostani migránsokhoz.


56-ban egy levert, befejezett szabadságharcról volt szó, azok a fiatalok már megtették a kötelességüket, fegyverrel, és nem a harc, hanem a biztos halál elől menekültek.


Mellesleg oda, ahonnan még be is csapták őket, hogy "tartsatok ki, jövünk". Mellesleg zömében tanult, képzett fiatalok, nem írástudás határán levők, és azonosítható emberek.


Nem hallottam róla, hogy közülük akár egy is nyugaton az ottaniak ellen támadott volna. 57-58-ban sem.

2017. jún. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!