Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi erről a véleményetek? (CEU)

Mi erről a véleményetek? (CEU)

Figyelt kérdés

[link]


Itt van ez a cikk, kíváncsi vagyok a véleményekre.

Szerintem több okból is elgondolkodtató, hogy miért csak férfi migráns jön zömében.

A másik amin még megakadt a szemem, hogy a Budapest Pride szervezői is jelen voltak.

Hova vezet ez az egész?



2017. jún. 2. 04:58
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
77%
Már a cím is hazugság, innentől nincs miről beszélni.
2017. jún. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%

"Szerintem több okból is elgondolkodtató, hogy miért csak férfi migráns jön zömében. "


Ajánlom figyelmed az 1956-os magyar menekülteket, ahol szintén igaz ez.


Másodszor ezt olyanok írják, akik szerint említésre sem méltatják a múlthéti olyan kijelentéseket, mi szerint ördögtől való a dolgozó nő és ez is az egyik oka az emberiség pusztulásának. Sőt még megvédik a rendezvényt.

2017. jún. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%
Áder, a jó Káder.
2017. jún. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 sörpocak ***** válasza:
78%

Azt gondolom, hogy egy nyamvadt videó, írás, vagy legalább egy szórólap sincs mellékelve a cikkhez. Csak egy kép, ami nem is a konferencián lett készítve.


Innentől kezdve mi bizonyítja, hogy a cikk írója egyáltalán igazad mond-e?

2017. jún. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
2%

Kicsit utánaolvastam.

Ebből bizony Fidesz szavazat lesz.

2017. jún. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 kovpet ***** válasza:
32%

"Hova vezet ez az egész?"


A kormánymédia olvasására és az ott leírtak ellenőrzés nélküli elfogadására gondolsz?

Valószínűleg a teljes elbutuláshoz.

2017. jún. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

4-es:

[link]

2017. jún. 2. 13:44
 8/26 kovpet ***** válasza:
100%

Ez is olvastad? Pontosan melyik része családellenes, szerinted? Idézd már be, légy szíves. Köszi.


Az eredetileg linkelt propagandacikkben ezt a rész:

"A budapesti melegfelvonulás szervezője szerint teljesen nonszensz a férfi és a nő közötti házasság."

lefogadom, hogy ezen formájában sosem hangzott el.

2017. jún. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 kovpet ***** válasza:

Amúgy durva, hogy a kurucról linkeled, amikor a ceu oldalán is fent van, ráadásul nem képben, azaz idézhetően.


Tessék, így nem kell gépelned az idézéshez:

www.ceu.edu/event/2017-05-29/making-families-great-again-intersectional-perspectives-global-rights-gendered

2017. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Félreértettetek. Èn azt kérdeztem, hogy mi a véleményetek arról, hogy a Budapest Pride arc, meg azok a liberálisok tartanak előadást a családról, akik migránsokkal akarják megoldani a demográfiai problémákat, ráadásul ilyen tender elméletének is.

Soros ennek ellenére 40 évvel fiatalabb nőt tart, és több gyereke van.

Ezt dobta ki a google. Az előbb az volt a baj, hogy nincs forrás, most meg az, hogy honnan? Kötekedés helyett véleményeket várok.

2017. jún. 2. 16:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!