Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszben lesznek hatalmi...

A fideszben lesznek hatalmi harcok?

Figyelt kérdés
Most hogy monopol helyzetbe kerültek nem kezdődik meg a párt széthuzása, nem akar majd mindenki egy jó nagy szelletet a tortából?
2010. máj. 16. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Orbán szerintem egybe tartja


akár mit is szervezkednek mások



ha nem orbán lenne a fidesz élén akkor jó sok szavazatot veszítenének



szerintem

2010. máj. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha 20 évig nem, akkor ezután sem fognak széthúzni. Ez nem MSZP, hogy 2 hét alatt 3 pártelnököt válasszanak meg 100%-os támogatással. :) És nem fogyasztanak el 8 év alatt 3 miniszter elnököt, és egy jelöltet. Orbán Viktor 20 éve ott tud lenni a párt élén. Ez a nem semmi a mai politikában. Egy olyan politikában, ahol még FEtto is el tudott tűnni. Sokak szerint diktatúra. Szerintem meg becsülendő, komoly eredmény. Nem nézek RTL-t, csak HirTV! Nem olvasok origot, csak barikádot, jobbik.hu, néha kuruczot is. Lehet birkázni!
2010. máj. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

te 40 es


ugye te ez a 40 es vagy


Ha lenne elég befolyásom alapítanék egy antifasiszta liberális pártot "Magyarországi kapitalista párt" néven. Azért "Magyarországi" és nem "magyar", hogy elhatárolódjak a nacionalizmustól.



A válasz írója 40%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 22:50

Privát e-mail a válasz írójának



mert lemegyek hídba ha te kurucot olvasol

és ilyeneket írsz

2010. máj. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Van egy másik 40%, az a hithű kapitalista-antifasiszta.
2010. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!