Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobbik kit akar királynak?

A jobbik kit akar királynak?

Figyelt kérdés
Gondolom, ha apostoli királyságot akarnak 8ezt nyilatkozta egy OGy. képviselő), ahhoz jár egy király is.
2010. máj. 16. 15:37
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
A keresztény államot én is. Ne legyünk újpogányok sem. Szerintem az állam és a vallás különüljön el egymástól jól láthatóan. Olyan durván azért nem kell, hogy "na akkor most leszedünk minden keresztet az iskolákból, a közintézményekből meg a közterületekről", de vallásüldözés se legyen. Egyik vallásé se. A zsidóé se, az iszlámé se, a keresztényé se - egyiké se. Keresztény állam olyan helyre lehetne esetleg jó, ahol mindenki keresztény. Hát itt nem az.
2010. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
40%
Biztos helyről tudom, hogy Morvai Krisztina fog trónra lépni (már most is ő az államfőjelölt) I. Emese néven.
2010. máj. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
58%
Morvai lesz a királynő és az ország új államformája pedig alkotmányos hisztizés lesz.
2010. máj. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
66%

"alkotmányos hisztizés"


Ez jó, főleg, hogy most van klimax-korban. XDXD

2010. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
62%
Most korrupt az államforma, akkor meg alkotmányos hiszti lesz, megvan a paradigmaváltás :D
2010. máj. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
59%

"inkább legyen az antifasiszták vezére"


Én antifasiszta vagyok. Valóban örülnék egy liberálkapitalista kormánynak. De akkor tényleg legyen legális fű meg prostizás, nem mint az MSZP-nél, hogy ígérgetik, de nem merik megtenni.

2010. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Az értem, hogy utáljátok egymást, de azt még mindig nem,hogy a jobbiknak ki a királyjelöltje
2010. máj. 16. 16:16
 28/41 anonim ***** válasza:
40%

"éljen a züllés


mindienki legyen IQ<60

mint te


ugye?:D"



Szerintem az ember fő célja az életben, hogy jól érezze magát. Azért alakította ki maga köré a fene nagy civilizációt, hogy kevesebb időt kelljen munkával töltenie, és többet tölthessen a szórakozásra.

Éppezért, nemkéne megtagadni az élvezeteket az embertől.

2010. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Az előttem lévő pár embernél úgy látszk túl nagy igény az értelem.
2010. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
37%

"mindienki legyen IQ<60

mint te


ugye?:D"


szerintem rólad sül le, hogy kevesebb az IQ-d mint 60.

szerintem mindenkinek meglehetnek a saját nézetei, csak ne próbálja ráerőszakolni valakire, mint, ahogy a jobbikosok teszik.

2010. máj. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!