Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ti munkahelyeteken ha...

A ti munkahelyeteken ha valakit beajánlotok és fel is veszik akkor kaptok utána pénzt? Ma igen akkor mennyit?

Figyelt kérdés
A korábbi munkahelyemen volt ilyen. Ott sávos volt pozíciótól függően. 40-300E között. De egyik haveroméknál konstans 500E jár egy ember után.
2017. máj. 6. 12:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
IT cégnél vagyok, de bármilyen alkalmazottra jár egy fix összeg. Ha portást ajánlok be, akkor is, meg ha vezető fejlesztőt akkor is. De ez minden normális vezetésű cégnél így megy. Pontos összeget nem tudok mondani, de én úgy emlékszem, hogy 100-200 ezer körül fizet.
2017. máj. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk 25 nettót adnak ha viszek valakit betanított munkára és marad fél évet.
2017. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"hát ha a C+E meg a PÁV nem számít, mert abba csak úgy bele kell születni gondolom"


Meg a gyakorlat. Azért az sem mindegy, hogy normálisan dolgozik valaki, vagy fél év alatt lenulláz két darab 130 000 euros szerelvényt :D

2017. máj. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nálunk kamionosoknál van ilyen, ez az utóbbi években hiányszakma.


A cégem az újságban való álláshirdetéssel szemben azt részesíti előnyben, ha a már ott dolgozó sofőrök, korábbi kollégát, havert beajánlanak. Jelenleg 300 eurót kapunk, ha hozunk valakit és letöltötte a 3 hónap próbaidőt. Én egy alkalommal ajánlottam egy volt kollégámat, felvették, ma is nálunk van, ki is fizették a megígért lóvét.

2017. máj. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!