Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A ti munkahelyeteken ha...

A ti munkahelyeteken ha valakit beajánlotok és fel is veszik akkor kaptok utána pénzt? Ma igen akkor mennyit?

Figyelt kérdés
A korábbi munkahelyemen volt ilyen. Ott sávos volt pozíciótól függően. 40-300E között. De egyik haveroméknál konstans 500E jár egy ember után.
2017. máj. 6. 12:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
wtf? maximum informatikusoknál halottam ilyet, de olyan poziciókra ahol 1 embernek 3 ember tudása kell...
2017. máj. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy több munkahelyen is van már ez nálunk is és betanított munkára is. Nem ilyen komoly összegekről van szó ugyan, csak pár tízezer forintról, ha legalább negyed évig, vagy fél évig marad a "hozott" ember. De hallottam már állami(illetve "félállami) cég esetében is ilyenről.
2017. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jajajj, minket is szekál a vezetés, hogy hozzunk embereket, de nekünk nem adnak érte jutalékot. :D

Nem is ezt tartom nevetségesnek, hanem inkább azt, hogy én szerezzek nekik embert, amikor rohadtul nem ezért vagyok felvéve. Mert mi vagyok én, valami munkaerő manager? :D

Meg különben is, az eddigi alkalmazottakat is elüldözték az undorítóan arrogáns viselkedésükkel és most én vigyek nekik oda friss húst az ismerőseim közül, akiket szintúgy cseszegethetnek majd a pökhendi stílusukkal? Mit fogok majd mondani a haveroknak, amikor számon kérik rajtam, hogy "ezt azért nem mondtad el nekem, mielőtt idejöttem, hogy így bánnak itt az emberrel. Ha ezt tudom, akkor cseszek idejönni. Jól átbaxtál engem, haver..."

Majd én leszek a bűnbak, mi? Azt leshetitek, fidderek...

2017. máj. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Ez a külföldi multiknál divat leginkább...
2017. máj. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem még meg is szidtak miatta. A srác fél évig bírta,folyamatosan áskálódtak és próbálták hétvégén is 12óra munkára bírni hétköznap csak 10et dolgozott így 68óra munkát vállalt 1 héten majd elment 6hónap után...
2017. máj. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

"wtf? maximum informatikusoknál halottam ilyet"


Hát én pont abban a szakmában vagyok, csak kíváncsi vagyok hogy máshol egy hogy megy. A többi szakmát annyira nem ismerem ilyen téren.

2017. máj. 6. 13:30
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ügyfélszolgálaton vagyok, itt munkakörtől függően bruttó 300 körül jár a próbaidőt teljesítő emberért.
2017. máj. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kapunk 100 ezret. Ha itt van fél évig akkor ötvenet ha egy év múlva is itt van, akkor a másik ötvenet.
2017. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"wtf? maximum informatikusoknál halottam ilyet, de olyan poziciókra ahol 1 embernek 3 ember tudása kell..."



Gépkocsivezető vagyok. Nulla tudás kell hozzá, öcsi!

2017. máj. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
hát ha a C+E meg a PÁV nem számít, mert abba csak úgy bele kell születni gondolom
2017. máj. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!