Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hazudják magyar nép...

Miért hazudják magyar nép fogy, közben rengeteg gyerek születik?

Figyelt kérdés

Azt látom. 2010 óta Fidesz van, rengeteg gyerek született. Környezetemben minden nő, sokadik gyerekével terhes. Ismerek sok magyar családot 3 vagy 4 vagy 5 vagy 6 gyerekük van. Kimegyek utcán azt látom nem kisebbségek!!

Egyik anyuka 4 gyerekével vár a buszra, másik anyuka 6 gyerekével sétál, harmadik anyuka 3 gyerekével bemegy a boltban.

Hol van itt népesség fogyás???



2017. máj. 5. 13:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
31%

"Szerinted mennyire érdekli a mai embert, hogy mi lessz a györökkel 10-20 év mulva. Pont lesz@rja."


Na igen, igazad van. Valóban ilyen értelmi színvonalon vannak a magyarok.

2017. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%

Te abból vonsz le messze menő következtetést, hogy mit látsz magad körül? Egy ember meg tudja mondani biztonsággal, hogy van - e fogyás vagy gyarapodás?


Képzeld, pl. a húgomnak is három gyereke van, pedig nem kisebbségi. Azért a két gyereknél többet vállalók egyáltalán nincsenek sokan.


És mennyien halnak meg? Ha csak az elmúlt 5 évet számolom - inkább ki sem számolom hányan haltak meg körülöttem és családomban.


Sajnos a nép fogy, bár lenne igazad.

2017. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
74%

Remek hír,hogy a prolik szaporodnak,komolyan:D


Az én környezetemben a normális emberek nem szaporodnak,csak olyanoknak van 2 vagy több gyerekük,akik igénytelenek,alig bírnak megélni,vagy a segélyre pályáznak.

Ez nem olyan jó hír.

2017. máj. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
97%

Vagy még egy példa: pl. a mi lépcsőházunk, 4 emelet, 12 lakás. Fiatalok alig, a többség nyugdíjas.


Egyetlen kisgyerek, a mi kislányunk.


Én a '75 - ben születtem, 32 - 34 - en voltunk a suliban egy osztályban, az én korosztályomból még tényleg sokan voltunk. Általános elsőben "H" osztályba jártam.


Akkor minden lépcsőházban, játszótéren, utcán hemzsegtek a gyerekek.

2017. máj. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Épp erről beszélek, hogyha a sok gyerek születése a Fidesz érdeme akkor ez is.:DD "érdeme"
2017. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
97%
Te szerintem valami alternatív univerzumban élhetsz, vagy pedig egyszerűen nagyon nem egy körben mozgunk. 25 éves vagyok és a harminc fős volt gimnáziumi osztályomból konkrétan 0, azaz nulla él házasságban, a gyerekek száma ugyanennyi. Életem során három olyan esküvőn voltam, ahol valamelyik rokonom házasodott, pedig elég sokan 20-40 közöttiek.
2017. máj. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
84%

#16


Jó, de te biztos valami romlott, lipsi közegben élsz és Orbán Úr Fénye nem süt le eléggé rátok!!!

2017. máj. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Fatal_3rror_ ***** válasza:
96%
Persze, és mióta Orbán van hatalmon, még a nap is szebben süt...
2017. máj. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
96%

Hát én 25 vagyok (tehát épp korban), de nem látom a nagy babyboom-ot.


Ami valóban látszik, hogy beindultak a házasságok, legalábbis egyre több 22-23 éves lány ismerősöm megy férjhez a 40-45-50 éves pacákjához. De gyerek abból se lett még, csak elvétve.


Azt meg mondhatnád hol várt anyuka (aki nem valami barnaember) 4 gyerekével egy buszra, vagy sétál 6 gyerekkel. Maximum úgy, hogy abból a 4ből, 2 mondjuk a testvére gyerkőce, és viszi őket valamerre...

2017. máj. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Hol a hiteles forrásod alátámasztani a marhaságodat? :D
2017. máj. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!