Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gárdamellény látványa...

A gárdamellény látványa miatt, hozzám hasonlóan, mindenki más is meg volt félemlítve, igaz?

Figyelt kérdés
Mert én egész nap rettegtem bezárkózva tőle...
2010. máj. 15. 09:34
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
0%
Morvai és a bírság?:) De tudom, az meg a cionkapitalisták összeesküvése:)
2010. máj. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
47%
Én büszke voltam,hogy van egy igaz magyar,ki vállalja nézeteit!
2010. máj. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Olyan unalmas már, hogy azok ,akik állandóan Jobbikoznak mindig a demokráciáról, meg a jogokról pampognak, miközben pont ők azok, akik nem hajlandóak elfogadni más véleményét. Tisztelt nem Jobbikra szavazók!

Be lehet fogni a lepénylesőt és el lehet fogadni a másik ember szavazatához való jogát. Inkább azon kéne elgondolkodtatni, hogy vajon mi juttat el odáig egy embert, hogy csak a radikális változásokban higgyen. Ha a 20 év alatt olyan k.rva jól csinálta volna az összes párt, aki kormányon volt (vagyis mindegyik), akkor a Jobbik most sehol sem lenne. Csak, hogy tudjátok! Én a Jobbikra szavaztam, a párom, pedig a Fideszre. És ha hiszitek, ha nem egyetlen vita, vagy megjegyzés sem hangzott el közöttünk.

2010. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
0%

legyél büszke magadra, ne másra.

Idióta.

Remélem megbüntetik ezt az erőszakos majmot, csak azért is gárdaruha.

El lett mondva nekik bazze, nem lehet ebben bemenni a parlamentbe, erre mit csinál?És ő akart miniszterelnök lenni.

2010. máj. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
0%

76

Az elfogadás nem egyenlő az egyetértéssel. De ha te tényleg nem tudod felfogni, hogy miért kínos a törvénysértés egy olyan párttól, amelyik botokkal és kövekkel verné agyon, aki csak arra gondol, hogy egy túrós lepényt elfogad kenőpénznek, akkor sajnállak.

2010. máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

"Morvai és a bírság?:) De tudom, az meg a cionkapitalisták összeesküvése:)"


na ne mondd. idióta. tettenérésnél nem érvényes a mentelmi jog, ezt egy jogász kisujjból tudja. mellesleg az égvilágon semmi bizonyíték nincs arról, hogy ez így történt csak az a jelentés(amit amúgy az index jegyzőkönyvnek hazudott)

2010. máj. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
0%

73

Mondom én, összeesküvés:) Meg ki csukta volna le, a parkolóellenőr?

2010. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
A nem egyetértés pedig nem egyenlő a másik lefasisztázásával és lenyilasozásával. Márpedig tőletek mást sem lehet hallani.
2010. máj. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
46%

76

Ha valami úgy néz ki mint egy kacsa, olyan a szaga, mint egy kacsának, hápog, mint egy kacsa, és egy dns vizsgálat kacsának azonosítja, akkor nem nagy merészség kijelenteni, hogy az a valami nem Hunyadi Mátyás, álruhában.

2010. máj. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

"73

Mondom én, összeesküvés:) Meg ki csukta volna le, a parkolóellenőr?"


tudsz bizonyítékot? nem? akkor ennyi. idáig minden jobbikos lemondott a mentelmi jogáról amikor gond volt. vona is megtette. ennyi. nyugodtan dumálhatsz, ez ezen nem változik.


ennyi. pont.

2010. máj. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!