Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A gárdamellény látványa...

A gárdamellény látványa miatt, hozzám hasonlóan, mindenki más is meg volt félemlítve, igaz?

Figyelt kérdés
Mert én egész nap rettegtem bezárkózva tőle...
2010. máj. 15. 09:34
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
11%
Részvétem. Gondolom, ettől függetlenül azért a Jobbikra szavaztál. Én nem félek tőlük, hanem szánalmasnak tartom a Jobbik gárda nevű formációját.
2010. máj. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
64%
Brrrrrr. Ennyire féltem.
2010. máj. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
64%
Én idáig csak a barna kockás zoknitól fostam, de ez húúúú, egész éjjel nem aludtam. Megkértem a szobában levő szellemet, hogy bújjon be mellém az ágyba.
2010. máj. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmit érzek, ha meglátom GyuFa ábrázatát. XD
2010. máj. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
82%

A tévéközvetítésen végig azon mosolyogtam, hogy mennyire kínosan próbálják a Jobbik képviselőit NEM mutatni. Kivéve Vona Gábort, amikor épp rá utalt valaki.

És szerintem elegáns volt. Sokan ugye az etikett megsértésének veszik az oroszlános mellényt. Szerintem abszolút elegáns volt, egyáltalán nem volt sem kihívó, sem közönséges.

Bajnai meg feljelenti ezért :) Nos... Mindezt egy olyan párt képviseletében (tudom, nem tagja az MSZP-nek, de mégiscsak nekik dolgozik) amelyiknek a fél frakció eljárás alatt van :) Nem vicces?

2010. máj. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
81%
Most nézem jobban ezt a Gárda-mellényt... Vajon ha a pajzs helyén az "Armani" (Rajmani) felirat díszelegne(?) akkor elfogadható lenne?
2010. máj. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
14%
A hatalmi jelképeket betiltották.A gárdamellényt is.Sőt horogkeresztes,vagy vöröscsillagos mellényben sem mehetsz az utcán sem,nemhogy a parlamentben.EZ A törvény.
2010. máj. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: a gárdamellényt nem lehet egy szinten említeni ezekkel. Azért nem, mert a vörös csillagot, a sarló-kalapácsot, a nyilaskeresztet és a horogkeresztet valóban törvény tiltja. A Gárda-egyenruhát viszont csak egy kormányrendelet (tehát a tévéből hallott marhaságot fújod, amikor azt mondod, hogy ez a törvény...), és az is csak nyilvános rendezvényen. A parlament alakuló ülése tudtommal nem nyilvános rendezvény.
2010. máj. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
0%

Hogy lenne nyílvános?? Az egész ország láthatta a tv-ben.

Igazad van,tényleg zártkörű volt.

De én nem csak a gárdamellénnyel nem értek egyet,hanem a székely himnusszal sem.Bocs.

2010. máj. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
74%
Egész éjjel a spájzban rettegtem miatta.
2010. máj. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!