Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Semmit nem értek a tüntetések...

Semmit nem értek a tüntetések és a felháborodások? A Fidesz népszerűsége semmit nem csökkent. Hogy lehetne elérni, hogy végre megszabaduljunk ettől a kormánytól?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudom, mire van szüksége az embereknek, hogy észrevegyék mindazt a kárt, amit ez a kormány okozott, okoz, és még okozhat.
2017. ápr. 28. 13:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Én is a Fidesz-re fogok szavazni, pedig utálom őket és tudom, hogy mennyit lopnak és mennyien kerülnek koldus botra miattuk és mennyien költöznek ki az országból a jobb életért. Hogy miért szavazok mégis rájuk? Mert biztosítják nekem az egykulcsos adót, amivel én jól járok. Szóval mindenki a saját érdekeit nézi.
2017. ápr. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Molyember ***** válasza:
70%
A fideszesek fanatikus szélsőségesek, jobban hasonlítanak egy vallási szektához, mint egyszerű szavazókhoz, úgyhogy velük semmit sem lehet kezdeni. A többieket kell rávenni a szavazásra, mert ha nem megy el elég ember, újra kétharmad lesz.
2017. ápr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
60%

Nem értem, hogy mi a bajod. Minden nemzethy, minden keresztyén, lehet dolgozni orrba-szájba és a végsőkig harcolunk a magyar szabaccságért.

Minden megvan, ami egy magyar embernek kell.

2017. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%

Majd leszavazzák, ha elegen lesznek az ellenzői. Ha nincsenek elegen, akkor talán mégsem annyira rossz a kormány. Vagy az ellenzék nem elég jó.


Egyébként 2002 - 2006 között pont ilyeneket mondogattak a jobboldaliak is, mi kell még ide, hogy ezektől megszabaduljunk?

2017. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Igaza volt Kertész Imrének: a magyar egy szolganép. Szereti a kiszolgáltatottságot, mert akkor lázadozónak érezheti magát. Most már az ország lassan pengekerítéssel zárja körül saját magát, azaz nem baj, hogy bezárták a Lipótmezőt, itt van egy egész országnyi Lipótmező. A nyugatiak világosan látják az elmebetegség előre haladását és még a Fideszből is kevesen léptek ki. Meg ahogy a 16%-os adónak örülő írta: itt van a filléres haszon. Azt ő sem veszi észre, hogy egyéb adókban, a saját és szülei nyugdíjának a lassú eltűnésében, családja egészségének a fokozatos leromlásában sokkal többet veszít.
2017. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
52%

#5


Ezt Kertész Ákos mondta.

2017. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%

1:

Én is jól járok az egykulcsos adóval, nem is tetszik, hogy sok ellenzéki ellene van, de veled szemben én messzebb látok az orromnál. Ha ezt folytatják, amit elkezdtek, egyre több komoly cég fog elhúzni az országból, mert leépítik az oktatást, ahol lehet, próbálják megölni a piaci versenyt. Sokra megyek az egykulcsos adóvaly ha majd nem lesznek itt komoly hazai és külföldi cégek, ahol megfizetik a szakértelmemet.

2017. ápr. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
10%

"Egyébként 2002 - 2006 között pont ilyeneket mondogattak a jobboldaliak is, mi kell még ide, hogy ezektől megszabaduljunk?"


Ez konkrétan nem igaz, mivel a 2006-os vereség után majdnem végig vezette a közvéleménykutatásokat a Fidesz, az MSZP pontosan azért tette oda Gyurcsányt, a szintén Messiás komplexusos ellen-Orbánt, hogy legyen esélye nyerni.

2017. ápr. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
12%

#7

Ha leépítik az oktatást az nekem csak jó, mert nem lesz friss konkurencia, nem fognak kitúrni a munkakörömből. Nekem csak jó, én már megszereztem a piacképes tudást, amiért megfizetnek. Az nekem csak jó, hogy a mostani fiatalok leszerepeltek a PISA teszten és piacképtelen munkaerő lesznek, mert akkor így nehezebb lesz nekik átvenni a helyem.

Tudom, hogy ez undorító hozzáállás amit itt előadok, de mondom, hogy mindenki csak a saját érdekeit nézi a politikában. Más nyomora nem érdekli. Van igazság abban amit mondasz, de értsd meg, van aki jól jár ezzel.

2017. ápr. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Tudod utolsó, az a legrosszabb, hogy mivel egy velejéig romlott ember vagy, valószínűleg nem túl sok ember fog téged szeretni, sajnálni ha megbetegszel, vagy akárhogyan is értékelni téged.
2017. ápr. 28. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!