Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is imádjátok a Fideszt?

Ti is imádjátok a Fideszt?

Figyelt kérdés
Mert én igen!
2017. ápr. 26. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, imádom. Az MSZP-t csak szeretem,ahogy annál a kérdésednél jeleztem is , a Fideszt viszont imádom. Cup- cup!
2017. ápr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. ápr. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Van amit szeretek a Fidesz kormányban, és van amit nem, de mindenképpen rájuk szavaznék, mert nincs olyan párt jelenleg aminek szivesebben adnám a szavazatomat. Az egyik a migráció megállítása, ami szerintem egy nagyon fontos dolog, mert nem szeretnék félelmben élni miattuk, hogy mikor robbantanak fel valamit, vagy mikor bontakozik ki az ellenkező kultúrájuk itthon. A második az a folyamatos fejlesztések és fejlődés, és igen ide beletartoznak a stadionok is. Nagyon sok minden megújul és átalakul, és nagyon sok minden épül. Rengeteg beruházás zajlik jelenleg, és nagyon várom a városliget rehabilitációját mert szerintem szép lesz. Vadi új rendőrautók, buszok, vonatok, metrók, villamosok, mentők vannak az utakon, miközben (és nem akarok elmúlt 8 évezni) az előző kormány alatt 50 éves IKARUS buszok mászkáltak amik folyton lerobbantak vagy kigyulladtak, régi tipusú mentőautók, helikopterek voltak, és nagyon rossz állapotú rendőrautók. Most hazánkban gyártott Audi, Mercedes rendőr és metőautók vannak. Nagyon sok gyárat és céget vonzott be a Fidesz, és sokan bővítenek mint a Lego Nyíregyházán vagy a Samsung Gödöllőn. Nekem pl. a Stadionépítések is tetszenek egy megújul és húzza vele a környéket, kettő nagyon sokat dob a sportoló fiatalokon, nem mellesleg rengeteg munkát ad, és fellendülést a gazdaságnak (magyar munkások, beszállítók, gyártók, stb.) És lehet mondani, hogy inkább a kórházakra kellene költeni, miközben rengeteg kórház újult meg és javult meg, csak bekell írni a Google keresőbe. Valamint most lesznek majd beruházások új kórházakkal kapcsolatban. Én nekem valahogy ez a fejlődés nagyon bejön, és nagyon várom a továbbiakat, pl. a Budai vár megújulását.
2017. ápr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az túlzás hogy imádom, mert néha jól fenékül billenteném és kioktatnák egyeseket de meg vagyok elégedve velük tulajdonképpen. Mára már azért lehetne jobb mondjuk :-)
2017. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!