Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek után is imádjátok még a...

Ezek után is imádjátok még a Fideszt?

Figyelt kérdés

[link]

Én lehetőleg tartózkodom a politizálástól, de ezen kibuktam.


2013. jún. 18. 19:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%
Volt erről egy riport ahol a hivatalban az mondták, hogy az asztmás gyerekek szülei közül 50% nem váltja ki a gyerek gyógyszerét. Na most az a gyerek akinek nincs szüksége gyógyszerre annak mi a fenéért járna plusz pénz a gyógyszer támogatásra. Én egyetértek azzal, hogy igenis nézzenek utána és aki nem beteg annak ne is járjon.
2013. jún. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Hatásvadász a cikk, de hát mit lehet várni egy baloldali-liberális kötődésű laptól?


"Éjszakánként ugyanúgy virraszt az ágya mellett, ha rosszul van. Többet hiányzik a gyerek a közösségből is, így az anya dolga, hogy megoldja a felügyeletét. Rendszeres kontrollra kell vinni, ami szintén pluszköltséget jelent. És akkor nem beszéltünk az olyan részletekről, hogy egy asztmás vagy nehézlégzéses gyereket nem lehet akármilyen nyári táborba sem elküldeni. Csak tiszta levegőjű helyekre mehet, nagy valószínűséggel jóval több pénzért, mint az átlagos táborok ára."


Az ilyen gyerek szerintem bőven bele fog esni a tartósan beteg kategóriába jogszabály szerint is


"Bense azt is mondja: a támogatottsági körből most kivont asztmás gyerek hiába szed csak egyféle gyógyszert, és hiába fullad kevesebbet, mint családtámogatásra jogosult társai, szüleinek ugyanúgy ápolnia kell. "


Bense azt felejti el, hogyha a gyerek már olyan szinten asztmás, hogy már fulladni is szokott, akkor már megvan a két gyógyszer. Van az a kis kék tabletta meg az inhalátor... Minimum persze. Lehet ezt még cifrázni.

2013. jún. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az az 50% véletlenül nem pirított állampolgár volt?
2013. jún. 18. 19:34
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

"Én egyetértek azzal, hogy igenis nézzenek utána és aki nem beteg annak ne is járjon."


És akkor mi lesz az ingyenélőkkel? Azokra nem gondolsz?? Majd az mszp nek gondja lesz rájuk...


Ja és a legjobb a cikkben

"Mindenesetre azt el kell mondjam: soha nem hallottam még olyan esetről, hogy bárki visszaélt volna ezekkel a támogatásokkal. Nem volt szó csalásról és szimuláló gyerekekről: jó helyre mentek ezek a juttatások."


Vissza élés? Az országunkban?? Ugyan már, sértő a feltételezés...

2013. jún. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
Tudom, hogy szépen le volt vezetve, hogy hogyan lehet cigányként fél milliót keresni, de le lett vezetve, hogy képtelenség, és a cigányság egyébként sem arról híres, hogy állandóan a közjogot bújnák, hogy hogyan is lehetne megfejni az államkasszát. Szóval nem az az 50% nem pirított állampolgár.
2013. jún. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
37%
Nem értem miért buktál ki ezen? Orbán repülőt szeretne... ha néhány gyereknek meg kell halni, akkor meg kell halni, de a repülőt megvesszük neki és punktum. A Fidesz 3 éves kormányzása alatt csak ilyenek voltak... népnyúzás a köbön... mit kell ezen kibukni? Azt hiszed, hogy nem lehet ezt fokozni? Hát a fidesz milliókat fizet "orkoknak", hogy ilyen ötletekkel álljanak elő..., ha pénz kell a te zsebedben turkálnak, ezt nevezik manapság kreativitásnak. A Fidesz pont ehhez ne értene már, ugyan... Hát ezek minden reggel arra ébrednek, hogy valamiben megint szakértők. Megmondták azt is, hogy a cukorbetegeknek 7-nek kell lenni a vércukorszintnek... és annyinak kell lenni... 300 fizetett háttértáncos megnyomta a gombot, megszavazták, tehát 7-nek kell lenni és kész... Nem is értem, hogy hol éltek ki komolyan... van olyan ebben az országban amit nem az Orbán határoz meg? Itt ő dönti el ki beteg és ki nem, ki milyen gyógyszert szedhet és hogy a Dunának mikor kell apadnia... miért pont ebben ne ő döntene már.... ÉBRESZTŐ...
2013. jún. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
7. nek. Jobbulást!
2013. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
30%

A Fideszt nem kell imádni. Ezt senki sem mondta.

Sőt, eddig sem imádtuk, csak támogattuk, rá szavaztunk. Ennyi épp elég lesz 2014-ben is, hogy újabb 4 évre befoghassuk a ballibek száját. Hö-hö!

2013. jún. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Szóval bosszúból szavazol rájuk, az sem érdekel, hogy kiveszik az ételt a szádból, a munkát a kezed közül és a gyerekedet meg a támogatás alól.
2013. jún. 19. 00:01
 10/13 anonim ***** válasza:
46%
Még mindig imádom a Fideszt. Lol.
2013. jún. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!