Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sólyom nem ismeri a törvényt...

Sólyom nem ismeri a törvényt és a jogszabályokat? Fail?

Figyelt kérdés

Indexről közlemény:


"Minden országgyűlési képviselőnek be kell tartani a jogszabályokat, akármit is gondol e szabályokról vagy alkotmányosságukról. A parlamentarizmust csúfolja ki az a képviselő, aki az Országgyűlés alakuló ülését jogszabálysértéssel zavarja meg, tudva, hogy a hatályos rendelkezések nem adnak módot ennek fizikai megakadályozására. Ez a méltatlanság azonban visszahull őrá, s midnenestül a múlthoz sorolja őt. Ha a Jobbik frakcióvezetője a jogsértéssel kérkedve esküszik a jogszabályok betartására, hamis esküjével a hazugságot fogja képviselni az új Országgyűlésben. Ha a jogszabályok értelmezésére és kiskapuira hivatkozik, olyan magatartás megtestesítője lesz a parlamentben, amelyet hatalmas választói többség elvetett, mikor a rendet, a normák betartását és az ügyeskedés végét követelte"



ez az ember hülye? nem történt jogszabálysértés, még a parlament házszabályát sem sértette meg Vona. Nem érdekel, hogy kinek tetszik vagy sem, egy közt. elnök hogy merészel ekkora hülyeségeket beszélni, nyilván tudatosan? visszaél a pozíciójával, hisz ha azt mondja, hogy jogszabálysértés, akkor hiába nem az, az emberekben kelti a gyűlöletet, hogy ebben is köpködjenek egymásra.


2010. máj. 14. 16:13
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

nem látta be, hogy szabályt sért. azt mondta "HA" ez szabálysértés volt akkor vállalja a következményeket.


a rendezvény nem állt nyitva mindenkinek. akik meg is hívhattak embereket azok is csak limitált számmal.


a jogszabályban pedig nem az szerepel, hogy egy ruhadarab hasonlít a formaruhához hanem ahol egy formaruha/egyenruha hasonlít formaruhához/egyenruhához.


érzed a különbséget?

2010. máj. 14. 16:59
 22/36 A kérdező kommentje:

"amely mindenki számára azonos feltételek mellett nyitva áll. "


egy focimecsre bárki vehet jegyet azonos feltételek mellett.

a parlamentbe viszont nem mehetett be most akárki tudomásom szerint, meghívni hívhattak embereket de azokat is limitálva.


azaz ha nekem nem volt ismerősöm aki meghívott volna, akkor már nem azonosak az esélyek.

2010. máj. 14. 17:02
 23/36 anonim ***** válasza:
23%
ez a mellény egy sötét nadrággal(abban volt Vona) igenis emlékeztet a gárdaruhára. Midnen olyan ember számára, aki nem ismeri centiről centire a ruhát és nem tud benne milliónyi különbséget találni. A lényeg az, hogy EMLÉKEZTET. Ez a kulcsszó. És az a ruha a választók 83%a szerint emlékeztet. Nem hiszem, hogy ezt érdemes lenne folytatni. Úgy látom, téged az égvilágon semmi nem győzhet meg.. inkább olvass kurucinfót. ott a fórumon melletted lesznek..
2010. máj. 14. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

Nem látta be,hogy szabályt sért, te idióta. Bírom az ilyen okoskodó narancsosokat, akik csak azokat a szavakat hallják meg, amelyikeket akarják...

Azt mondta, hogy ha a hivatalos, ez ügyben eljáró szervek szerint ez szabálysértés, akkor vállalja a következményeket, nem fog a mentelmi joga mögé bújni. De mivel csak közterületen számít szabálysértésnek, ezért nem követett el semmit. Amúgy is nevetséges, hogy semmilyen önkényuralmi jelképet nem tartalmazó, magyar népi viseletet betiltanak, de ez egy másik téma.

2010. máj. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
45%

"És az a ruha a választók 83%a szerint emlékeztet."

te ezt milyen felmérésből állapítottad meg ? szánalmas vagy, de szerintem te is érzed. Tényleg úgy érzed, hogy igazad van ?

2010. máj. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

ha hülyeséget beszélsz akkor persze, hogy nem győz meg, mivel nem nagyon sorakoztatsz fel komoly érveket.


jah mellesleg, a válsztók 60%-a voksolt, így még egy nagy baromságot képes voltál beköpni.


jah és amúgy attól, hogy valaki nem voksolt a jobbikra az még nem feltétlenül ért egyet a törvénnyel, tudod általánosítani csúnya dolog.


jah és amúgy sokan voksoltak két fele, tudod két szavazatod volt, amúgy...


egy "jogásztól" azért több objektivitást várunk el.

2010. máj. 14. 17:06
 27/36 anonim ***** válasza:
Nem értem miért kell ezt így felfújni, szerintem Sólyom korrekt volt, nem mondott semmi durvát. Vona meg mit pattog, hujuj egy mellény, ez aztán az engedetlenség, megmutatta a kis kandúr:D Kész röhej.
2010. máj. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

ha hülyeséget beszélsz akkor persze, hogy nem győz meg, mivel nem nagyon sorakoztatsz fel komoly érveket.


nc...


jah mellesleg, a válsztók 60%-a voksolt, így még egy nagy baromságot képes voltál beköpni.


a választó és a választópolgár nem ugyan az. A választó aki választott, a választpolgár aki választhat..


jah és amúgy attól, hogy valaki nem voksolt a jobbikra az még nem feltétlenül ért egyet a törvénnyel, tudod általánosítani csúnya dolog.


,,ért egyet a törvénnyel''<--itt elszóltad magad, asszem lezártnak tekintem a vitát...


jah és amúgy sokan voksoltak két fele, tudod két szavazatod volt, amúgy...


ez nem tudom, hogy jön ide.. *-)


egy "jogásztól" azért több objektivitást várunk el.


sajnálom, ha nem tűntem objektívnek, én csak a szabályzást értelmezem..

2010. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

mit szoltam el.... szanalmas ha csak ezen tudsz kapaszkodni.


a szavazok 83% -rol sem tudod, hogy mit gondol, de meg engem ubermeinsch-ezel le mikor te teszel ilyen kijelenteseket.



mellesleg lattam a metroba lejovet egy ferfit akin sotet nadrag feher ing es fekete melleny volt. a gardara emlekeztetett. noh bortonbe vele!


szerintem kar beled az egyetem jogaszka.

2010. máj. 14. 17:25
 30/36 anonim ***** válasza:
Bajnai erről is beszél.. érdemes meghallgatni.. neked is..
2010. máj. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!