Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted is jogsértő, hogy a...

Szerinted is jogsértő, hogy a parlament falán ott van az oroszlános pajzsos címer?

Figyelt kérdés

:DDDDDDDDDDDDDDD


[link]


TILTSÁK BE A PARLAMENT FALÁT!!!! :DDDDDDDDDDDDDD FÉLELEMKELTŐ!!! :D:D


2010. máj. 14. 15:57
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
romboljuk leeee... vagy cenzúrázzuk ki.
2010. máj. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

antifák



mindjárt lerombolják és behintik sóval

2010. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Felháborító, hogy ilyen rázsistá neónáccci szervezet által használt címer lehet a parlament falán!!! Mikor 110 éve építették a parlamentet, tudhatták volna hogy Imre király címere NÁCCCCI RÁSSZISTÁ EMBEREVŐ!!! :DDDDDDDDDDD
2010. máj. 14. 16:01
 4/31 anonim ***** válasza:
42%
Feltűnt, hogy nem a címer a tiltott?
2010. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
De fílelemkeltű dikk!!! Mer ha nem lennye rájtá a gárdizsták mellínyín, akkor egy sima fekete mellíny lenne betítva!!:D:D
2010. máj. 14. 16:03
 6/31 anonim ***** válasza:
37%

De most komolyan. Ez most építő kritika lesz.

Ilyen kérdések és válaszok után csodálkoztok, hogy IQ60-nak hívnak titeket?

2010. máj. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Kiket? Én egyedül tettem fel a kérdést, letojok mindenkit, de nem érzed az iróniát barátom? :D Valószínűsítem, hogy a gárdamellény Imre király pajzsa miatt félelemkeltő... mert ha egy sima fekete mellényben megyek az nem félelemkeltő, nem értem a logikáját komolyan :D akik itt mellényeznek, hogy így betiltott úgy betiltott... miért van betiltva? ha nem a címer miatt? ha egy sima fekete mellényben masíroznának a gárdisták, akkor a sima fekete mellény lenne betiltva? Érted az ellentmondást? :D
2010. máj. 14. 16:07
 8/31 anonim ***** válasza:
51%

Na, a jobbikos tinimatiné összejött :D


Baromira nem a címerrel van a gond, de egy pillanatra se zavarjon titeket.

2010. máj. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
46%
Értem én mit mondasz. És ez nem is lenne gond, ha nem tennél fel álnaiv kérdést. De nyilvánvalóan te is tudod, hogy mi a probléma, csak keresel egy apró dolgot amibe beleköthetsz.
2010. máj. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Akkor a fekete mellénnyel?:D Akkor szólok a nagypapámnak, jobb ha nem veszi fel a fekete mellényét, mert még a végén nácirasszistatrappistának nézik szegény öreget :D
2010. máj. 14. 16:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!