Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak egy jó reklámfogás?

Csak egy jó reklámfogás?

Figyelt kérdés

Egyszeűen kifogytak a pénzből és az önkormányzati választásokra készülnek ingyen kampányal?

[link]


2010. máj. 13. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

EZ egy tipikus gumicsont a proliknak legyen min rágódni.


"Cirkuszt és kenyeret a népnek "


Hát cirkusz az van.

Én konkréten lesz@rom felőlem melóspólóba meg farmerba is bemehetne nem érdekelne.Csak csinálják a dolgukat.

2010. máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
nem, ezt úgy hívják, hogy szolidaritás és ígéret betartása, ami lássuk be csak nekik megy...
2010. máj. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%
mszp számára elfogadhatatlan biztos, hogy egy politikus megtartja amit ígér :)
2010. máj. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
44%

És a röhej az, hogy a Gárdaruhát csak közterületen tilos viselni. Magyarán mondva semmi jogi következménye nem lesz annak, ha a mellénybe megy be.

Egyébként ezt már vagy 1,5 éve is mondta, akkor nem "harapott" rá senki.

2010. máj. 13. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%
kérdező, sok eszed lehet ..
2010. máj. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mért szerinted mi ha nem reklám ha a magyar népet képviselné népviseletben menne vagy öltönyben, de ő a gárdát reklámoza.
2010. máj. 14. 00:43
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

Nem hinném, hogy az országunknak az lenne a legnagyobb baja jelenleg, hogy ki milyen ruhát visel a Parlamentben. Ezen csak azok akadnak fenn, akik azt keresik, hogy mibe kössenek bele, mivel ők maguk nyakig sárosak a VALÓDI problémák kialakulásában, és erről valahogy el akarják terelni a figyelmet.


Ha a törvény tiltja a Gárda ruhájának viselését, akkor majd megrovást kapnak azok, akik felveszik. Vagy nem. Kit érdekel? Az én szememet a rózsaszín papi ruha néhány obszcén kiegészítővel jobban bántja az Andrássy úton, mint egy fekete mellény a hímzett oroszlánnal... Az előbbi esetből mégsem lett jogi ügye senkinek.


Ha már itt tartunk, abban sem vagyok biztos, hogy lehet szabadságjogokról beszélni egy olyan országban, ahol nem létező/vélt bűnök miatt tiltanak be egy egyesületet. A Gárda pedig nem tett semmi törvénybe ütközőt, az pedig nonszensz, hogy valakik egy ruhától rettegjenek!!! Ennyi erővel nem értem, miért visel pl. Mesterházy Attila olyan gyakran "félelemkeltő" Árpád-sávos nyakkendőt, és hogy őt miért nem marasztalják el emiatt?


Az sem érdekel senkit, hogy vannak bizonyos, valóban félelemkeltő csoportok is, akik mások zaklatását, kirablását sportszerűen űzik. Jogállamban ezzel illenék előbb foglalkozni, és csak utána a "megfélemlítő ruházattal".


A Gárda válaszreakció volt a társadalom részéről egy létező, hatalmas problémára. Azok pedig, akiknek hivatalból a dolguk lett volna, hogy a problémát orvosolják, a Gárda ügyeit (amelyek nem is voltak) fújták fel, amivel csak növelték az alapproblémát ahelyett, hogy kezelték volna.


Utóirat: Még csak Jobbik szavazó sem vagyok, és hatalmasakat szoktam velük vitázni, többek közt itt is. De a Gárdával kapcsolatban nekik van igazuk. Más kérdés, hogy Gárda csak addig kell, amíg a probléma, amely életre hívta, létezik.

2010. máj. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

A Jobbik primitív szavazótáborának primitív, látványos akciókra van szüksége. Egy gárdamellény látványos, jól fotózható, a kurucinfóban meg tud jelenni fényképen, lehet róla azt írni a barikádon és a kurucinfón, hogy újabb szenzációs siker, újabb korszakos győzelem, újabb gigantikus áttörés, hogy Vona mellényben ment a parlamentbe, hűha, ez az új kor hajnala.


Az, hogy érdemben nem tud beleszólni a Jobbik a közpolitikai döntésekbe, az kevésbé izgi és arról kevesebb fényképet tud közölni a kurucinfó, meg a szavazóknak is magas téma. Úgyhogy a Jobbik mellényekkel foglalkozik, miközben a többi párt a gazdasággal vagy a rendészettel. Mindenki a saját szintjén politizál.

2010. máj. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%

Közterületen tilos mellényben megjelenni?

Na ez szép!

Nem vagyok sem gárdista, sem jobbikos, sem mszp-s, sem fideszes! Sőt! Magyar állampolgár sem vagyok! De sajnos egy rokonom temetésén fekete öltönyben voltam, majd a temetés után a zakómat a karomra vetve, mellényben mentem végig a falun! Talán ezert meg is büntethettek volna?

Ha a gárdisták matyóhímzéses ruhában-mentében vonultak volna fel, most a matyóhímzést büntetnék?

Hűje kormányotok van!!! De ti választottátok őket!

Lehet lepontozni!

2010. máj. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

Még mindig ennél a hülye mellénynél járunk?!

Bemegy a Parlamentbe vele és kész, mit kell ezen oldalakat vitázni!

Szent Istvány aranyhímzéses palástja nem kap ekkora figyelmet, mint Vona mellénye.

Szebb Jövőt!

2010. máj. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!