Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mekkora a fideszes médiatúlsúl...

Mekkora a fideszes médiatúlsúly? Milyen médiumok vannak a fidesz "kezében"?

Figyelt kérdés

Ezekről tudok:


Habony Árpád

Lokál, Origo, Ripost, 888,


Vajna András

TV2, Supertv2 , Mozi+, Spíler TV, Izaura TV, Zenebutik, Prime, FEM+, Chili TV, Kiwi TV, Humor+


Mészáros Lőrinc

Echo TV, Világgazdaság, Manager Magazin, Nemzeti Sport, Nemzeti Sport Magazin, nol.hu, vg.hu, Új Dunántúli Napló, Heves Megyei Hírlap, 24 óra, Somogyi Hírlap, Új Néplap, Hírmátrix.hu, Tolnai Népújság, Békés Megyei Hírlap, Petőfi Népe, Grátisz, Vasárnap Reggel, bama.hu, baon.hu, beol.hu, heol.hu, kemma.hu, sonline.hu, szoljon.hu, Képes Sport, Sport and Life, nso.hu, Autó-Motor, Autómotor.hu, Fanny magazin, Lakáskultúra, Tina Konyha, Ínyenc, az Édes élet, Test&Lélek, hot! és hot! extra, mindmegette.hu, Astronet.hu, Lakáskultúra Online, Bravo magazin, mainap.hu, tvműsor.hu, jegyed.hu, lapcentrum.hu,

Dunaújvárosi Hírlap, Fejér Megyei Hírlap, veszprémi Napló, Vas népe, Zalai Hírlap, Veszprémi 7 nap, Hévi forrás, Mega Infó vidékjáró Magazin, Nagykanizsai Maraton, Szuperinfó lapcsoport, Várpalotai Hírek, feol.hu, duol.hu, veol.hu, zaol.hu, vaol.hu, mcsatorna.hu, likebalaton.hu, randizol.hu, szallasbomba.hu, dunadigital.hu, fejerdigital.hu, naplodigital.hu, vasdigital.hu, zaladigital.hu


Magyart televízió (párttévéként üzemel)


Széles Gábor

Magyar Hírlap


Rádiókkal mi a helyzet?



2017. ápr. 15. 01:48
 1/5 anonim ***** válasza:
2%

Ès a Fidesz a Zenebutik segìtségével diktatúrát èpìt ki...


Mindig az aktuláis kormányè a mèdiatúlsúly... Ha mègsem akkor buknak (2002 fityisz bukta).


Van elèg mèdia az ellenzèknèl is: ATV, Hìrtèvè, Lánchid radio, index, 444, kuruc, alfahir stb.

2017. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Én nem számolgattam ugyan, hogy hány kormánypárti és hány ellenzéki média van jelenleg, de az kétségtelen, hogy a Fidesz mindent megtesz utóbbiak ellehetetlenítéséért, "bedarálásáért".
2017. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Ès a Fidesz a Zenebutik segìtségével diktatúrát èpìt ki."


Nem válogattam ki csak bemásoltam és töröltem a népszabót.


Na adtak az imént M4 SPORT csatornán ftc-vasas szünetében?

1 perc híradó, benne hogy xy szerint A JOBBIK HAZAÁRULÓ. SPORTCSATONÁN!


a nemzeti sport politikai cikke:

[link]

Nincsenek kételyeim hogy dugig lesznek állami párthirdetésekkel(ÁLLAMPÁRT) ezek a médiumok nem számít hogy lakáskultúra vagy Izaura.


Ezek teljesen gátlástalanok. Mindezt a mi pénzünkből vették és a mi pénzünkből tartják fenn állami hirdetéseken keresztül.

2017. ápr. 15. 21:39
 4/5 anonim ***** válasza:
21%

#2


40 évig meg minden az MSZMP kezében volt, de nem hallok rá panaszt.


De még a '90-es évek közepén is volt időszak amikor szinte minden az mszp-szdsz kezében volt. Bár az gondolom "jobb" médiatúlsúly volt, mert hát mégiscsak a tisztességes baloldal kezében volt.

2017. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3


Elhomályosítja a gondolkodásodat a sok ideológia. Millióan vagytok így. Én csak voltam. Nem vagyok balos! Sosem voltam szdsz mszp párti. Most hogy megelőzzük a következő buta besorolást jobbikos se.


Egyértelműen rossz irányba mennek a dolgok minden szinten. Gazdaság, humán erőforrás, demokrácia, közbeszéd. Volt néhány jó döntésük és rengeteg rossz.


Origo címlap avagy a mai adag agymosás és sötétítés a szokásos strómanmédiás lapszemlével:


Ripost: Soros szlovák és cseh emberei a 444 vezetésében


Tények: Támadásban Soros médiabirodalma

Újságírás helyett politikai szándékot szolgálhatnak ki a milliárdos újságjai.


Schmidt Mária leírta a Soros-receptet

Teremts káoszt, majd tűnj föl megmentőként - ez a Soros-taktika a történész szerint.


Orbán: Ha a magyar emberek biztonságáról van szó, nincs pardon A miniszterelnök a migrációt tartja a konfliktusok középpontjának.

2017. ápr. 16. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!