Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bayern Zsoltot miért bántják...

Bayern Zsoltot miért bántják annyian a liberális oldalról?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 14. 22:34
1 2
 1/13 Alain Delon ***** válasza:
90%
Bayern! A hét poénja!
2017. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

tessék te is bántod őt?


de miért, azt már biztosan nem tudod

2017. ápr. 14. 22:43
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Én nem bántom, és nem tudom,hogy neked liberális vagyok-e, mert van, amiben az vagyok, van, amiben meg nem, de nem állhatom Bayert a mocskolódása miatt, úgyhogy már a műsorát se bírom nézni, amiben Bogárral meg Borossal beszélget, pedig őket csípem annak ellenére, hogy az ő nézeteikkel sem mindig értek egyet.
2017. ápr. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

én még sem Bolgárral sem Bokrossal nem láttam őt beszélni,


ők amúgy is klubrádiósok

2017. ápr. 14. 22:49
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Előbb elárulhatnád, hogy kicsoda Bayern Zsolt?
2017. ápr. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=gxwXs9fJhAU többek közt az ilyenek miatt.
2017. ápr. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
[link] és persze ezért.
2017. ápr. 15. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem liberálistól a konzervatívig mindenki gyűlöli az ilyen embereket...

Sőt,én a konzervatívok helyében jobban utálnám,mint a liberális oldal,mert az egész jobboldalt megbélyegzi a stílusával és a mondandójával.

Neki köszönhetően egy konzervatívról vagy jobboldaliról azonnal a rasszizmus,antiszemitizmus és a felvállalhatatlan stílus jut eszébe az embereknek,miközben sok konzervatív szimplán az egyszerű konzervatív értékek szerint szeretne élni BÉKÉBEN és TISZTELETBEN mindenki mással,és ugyanúgy elítéli a gyűlöletbeszédet,mint a liberális társai.

a Bayern Zsolt félék nem a konzervatív értelmiségit képviselik,hanem a birkákat,akik csak úgy tudnak élni,ha csapatban gyűlölhetnek valakit.

2017. ápr. 15. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Mert a libsi oldalon vannak olyanok mint: Tamás Gáspár Miklós, Heller Ágika, Gyurcsány Ferenc...

Na a jobb oldali megfelelőjük a Bayer gyerek...

Ideológiákat meghamísító, a népet hülyítő baromságokat pofázó szarkeverője, és az a vicc benne hogy a Bayer zsidó(tény) és folyton zsidózik

Egyébként a fidesz tele van zsidókkal, mégis a zsidózással vonz magához sok megdelejezett választót.

2017. ápr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%
Mert megérdemli. Tesz érte rendesen.
2017. ápr. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!