Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Áder János aláírta a CEU...

Áder János aláírta a CEU törvényt. Mi lesz ezután?

Figyelt kérdés

Bezár az egyetem?

Csak érteném mire volt ez jó..



2017. ápr. 10. 19:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

19.49.


Ahogy látom, bagoly mondja verébnek...

2017. ápr. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 nemma ***** válasza:

Oké, szóval:


Az alábbiak fognak változni:2011. évi CCIV. törvény

a nemzeti felsőoktatásról, 9§,76§,77§,115§,117§

[link]


Ami röviden azt jelenti, hogy olyan egyetem működhet hazánkban, ami ad a Magyar Állam által elfogadott diplomát, a bejegyzett székhelyén oktatás folyik, és amit előttem is írtak, hogy a két "ország" megegyezzen annak működéséről.


Ezek a NEM csak a CEU-ra vonatkoznak (habár elképzelhető, hogy kifejezetten ezért jött létre), és nem azt jelenti, hogy be fog zárni, vagyis nem az következik belőle, csupán megnehezíti annak működését, ami miatt lehet, hogy elköltözik.


Más. Sokan írtátok, hogy mekkora "cool" a CEU, mert milyen mennyiségű kutatás folyik ott...igen, csupán nem olyan, ami közvetlenül befolyásolná az ország GDP-jét. (Attól még nem fikázom, félre ne értsetek).

Mire gondolok?


Itt vannak a képzések:

[link]


Itt a kutatások:

[link]

2017. ápr. 12. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!