Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érveid vannak a Fidesz...

Milyen érveid vannak a Fidesz ellen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 21:49
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
70%
Miért bagatelizáljuk el az MSZP tragikus kormányzását, és szidjuk ennek apropóján is a Fideszt?
2010. máj. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
83%

nem nem azért vagy birka mert a fideszre szavaztál, hanem azért mert hőzöngsz itt minden érvelés nélkül, és valószínű, h szart sem tudsz a fideszről, csak azt, hogy "nem az mszp". én előálltam érvekkel nem is egyel, te csak gúnyolódsz, habzó szájjal hőzöngsz, stb.. semmi t9öbbet nem teszel. és akkor te birkázod le azt aki normálisan vitázik?


ennyit érsz pajti.

2010. máj. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
34%

?


Olvasd már el a kommentemet. Nem találsz benne érvet? Értő olvasás?


Mutasd már meg nekem a nagy érveidet. Nem találom sehol.

Az első komment az? Milyen érv az, ami nincs tényekkel alátámasztva? Az nem érv, az fikció/feltételezés/vélemény. NEM ÉRV!


Óvodás kampányról beszélni 2010-ben? Melyik pártnak volt különb? Hagyjad már! Aki kampány alapján szavaz, annak úgy kell. Az tényleg a birkáknak szól, csak hadd legelésszenek rajta. Én ugyanúgy látom a Fideszes kampányban, hogy hogyan akarnak rávenni, hogy rájuk szavazzak, mint ahogy a Jobbikos kampányban is. Még egyszer, aki kampány alapján szavaz, azzal inkább nem kívánok vitatkozni. Én már rég eldöntöttem hogyan fogok szavazni. Még azt is elárulom, hátha elvakult Jobbikos vagy, hogy Én az egyik voksom a Jobbikra adtam. Ehhez mit szólsz kispajtás? És Én ezt már decemberben tudtam.


Hazudnak? Ezt hogy érted? A kampányban? Naná! Miért, te benyelted a Jobbik minden egyes szavát? Elég baj. Ők is úgy forgatják a dolgokat, hogy nekik az jó legyen. Szerintem ez egy teljesen normális dolog (SAJNOS). Az észérvek 2002-ben elbuktak. Azóta ilyen a politika. Szokd meg!


"szemetek, nem tettek direkt semmit, mert ha tettek volna, akkor azzal esetleg az mszp-t erősítik, tudod megtartják a jó ötleteiket, nehogy az mszp arassa le a babérokat, ez nem, éppen demorkatikus és nem éppen az ország érdekeit szolgálja "

Na ilyenkor derül ki mennyire tudatlan vagy. Pontosabban mennyire benyelted a 12 éves Fidesz elleni uszítást. Ez ugyanis a nesze semmi fogdd meg jól kategória. Sőt, ez inkább már hazugság. Ez egyszerűen nem igaz. Nézd meg hány törvényjavaslatot nyújtott be a Fidesz a 8 év alatt. EZ NEM ÉRV!


"Titoktörvény, holokauszt törvénynél gyávák voltak állást foglalni. "

Mi az hogy nem foglaltak állást? Megmondták, hogy be kell vezetni ugyanezt a kommunizmus áldozataival is. Ez nem elég állásfoglalás? Jah, hogy egy vezető, leendő kormány párt élete nem olyan egyszerű, hogy csak úgy húzkodom az X-t, ahova az embereknek tetszik? Ez van. Olyanról ne alkoss véleményt, amibe nem látsz bele. A Jobbik könnyen ugat, soha az életbe nem kerülnek közel a kormányzáshoz. Majd ha még is oda kerülnek, akkor majd meglátod, hogy lassítanak Ők is. Van nemzetközi politika is a világon, és mi vagyunk a legutolsó senkik Európában. Köszönd a kommunizmusnak.


Mit akartok még a titoktörvénytől? Minden országban van titoktörvény. Azt sem tudod mi van benne, de "titoktörvényezel". Ne nyelj már be mindent, amit eléd dobnak...


"orbán egy személyi kultuszt, bálványozást épített ki maga köré, ez nem éppen normális "

És Gyurcsány az mi az? Vagy ez egyáltalán miért baj? Miért nem normális? Mert Te ezt mondod? Ez nem egy komoly érv. Az jobb lenne, ha minden évben más vezetné a Fideszt? Nem is értem, hogy hogyan lehet probléma az, hogy valaki 20 éve ott tud lenni egy párt élén. Ez talán egységességet jelent a párton, és a szavazókon belül, nem? Az MSZP óta tudjuk, hogy nincs az a politikai vezető, aki ne tudna megbukni, tehát szó sincs egyed uralomról. Orbán Viktor 20 év alatt sem bukott meg, egyedül erről van szó. Szerintem ez dicséretes.


köpönyegforgatók (trianoni kivonulás, régen ateista most keresztény az orbán, stb)

Mi az hogy trianoni kivonulás? Fejtsd már ki ezt bővebben. Mi az, hogy ateista volt, most meg keresztény? Ez megint csak csúsztatás, egy bagatell ügy szélsőségekbe tolása.


Azért vagytok bajban, volt piroskák, mert a Fideszesek pontosan tudják, hogy a Fidesz sem szent. Nincsenek elvakult Fideszesek. Mi tudjuk, mire szavaztunk. Nem a kampányban döntöttük el. Mi 8 éve itt vagyunk. Talán néhány százezer ember most állt a Fidesz mellé, de Ők sem a nagy betüs Kampány miatt. Adta magát kire kell szavazni. Ti viszont bevettétek az MSZP-t, és most sérti az önérzeteteket, hogy ennyire meg tudtak vezetni, és főleg, hogy a Gyűlölt Fidesznek mindvégig igaza volt. Néhány egészen a Jobbikig menekültek. Ami nagy kár, mert egy teljesen normális, szimpatikus párt. Remélem, hogy a pirossak nem rontják el.

2010. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
25%
Ne vegyél minden szót magadra kedves 73%-os. Leginkább a volt MSZP-sekre haragszom.
2010. máj. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
53%
Na, ezért tart itt ez az ország, ahol tart. Külföldön elmennek szavazni az emberek, aztán élnek tovább békében egymás mellett nem azzal vannak elfoglalva, hogy ki, miért és kire szavazott. Ezt jól elintézték a politikusok, kivétel nélkül akármelyik párt, megosztották az országot. Azt azért megkérdezném, hogy a Fidesz a jó sok ígéretét miből kívánja megvalósítani, ha nincs pénz. Lehet offolni, mert nem a kérdésre válaszoltam.
2010. máj. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
A j sok ígéret alatt mit kell érteni? Szerintem 20 éve alatt egyszer sem ígértek ilyen keveset a pártok, mint most...
2010. máj. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
:))))))))))))
2010. máj. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:

offolok

egyik részről sem szép az ha valaki véresszájú

mi magyarok, állampolgárok olyan közösséget kellene alkossunk ami egymást segíti, nem pedig ellehetetleníti a másikat.Ha van valakinek a törvényhozásban,jogalkotásban,politikában, jó ötlete ami a magyar állampolgárok érdekeit szolgálja azt alkalmazzuk függetlenül hovatartozástól.de amíg széthúzást engedünk magunk közé ezt sokan kihasználják ellenünk,ettől leszünk gyengék és sebezhetőek.

2010. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
63%

utolsó:És Orbán kinek fog ártani a kormányzásával??A mutyizósokank,meg a csalóknak,hogy nem tudják tovább játszani a kis dolgaikat?Őket nem is sajnálom...

Ha komcsi vagy téged is ugyanúgy fog "segiteni" az Orbán mint egy jobboldalit..,milyen véresszájuságról beszélsz meg széthúzásról????? Amit mondott a beszédében azt meg megérdemelte ez a csűrhe mszp..,és az igazságot mondta róluk,csak az néha fáj...

2010. máj. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
100%

írtam,hogy offolok

és nem vagyok komcsi,nem vagyok fideszes ,nem vagyok egyéb mint egy állampolgár,akinek a f@sza ki van az egymásra mutogatástól.lehetőséget kérek nem mást a normális életre ,nem csökkenő fizetéssel stb.

2010. máj. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!