Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen érveid vannak a Fidesz...

Milyen érveid vannak a Fidesz ellen?

Figyelt kérdés
2010. máj. 12. 21:49
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
81%

itt vannak 20 éve


szemét a kampányuk, mint az óvódások


hazudnak, hazudnak, hazudnak, a képünkbe


szemetek, nem tettek direkt semmit, mert ha tettek volna, akkor azzal esetleg az mszp-t erősítik, tudod megtartják a jó ötleteiket, nehogy az mszp arassa le a babérokat, ez nem, éppen demorkatikus és nem éppen az ország érdekeit szolgálja



Titoktörvény, holokauszt törvénynél gyávák voltak állást foglalni.


nem demokratikusak, mondhatni antiszociálisak, nem hajlandóak együttműködni


orbán egy személyi kultuszt, bálványozást épített ki maga köré, ez nem éppen normális


köpönyegforgatók (trianoni kivonulás, régen ateista most keresztény az orbán, stb)



hát nagyon hirtelen ennyi, de ha elgondolkodok, tlaán tudok még ennyit mondani. ha kéred kifejtem azokat a pontokat amiket nem értesz

2010. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
30%
Ellene semmilyen!
2010. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
85%
semmilyen? pártvak vagy? :) én Jobbikos vagyok, de tudnék így is pár dolgot felsorolni amivel nem értek egyet.
2010. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
72%
az hogy nem csípős a kolbászkerítés
2010. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
39%

Én meg Fideszes vagyok és tudnék pár dolgot felsorolni a Jobbikkal kapcsolatban amivel nem értek egyet...

Egyébként meg közöd?Már az is baj,ha semmilyen érvem nincs ellene??Nyasgem:P

2010. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
80%
rettentően arrogánasak és megalkuvók
2010. máj. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
87%

behozták azt a szép szokást, hogy aki ellenük van, az hazaáruló, politikai jelvényé silányították le a kokárdát, ketté osztották az országot, ezzel élhetetlené téve azt, és megszüntetve a nemzet egységét, sőt az egységes nemzet fogalmát is.


Ellenzékben a minél rosszabb, annál jobb politikáját folytatták, szándékosan keresztbe téve az országnak ott, ahol csak tudtak, rombolva, ahol csak érték. Az MSZP kormányzása mellett simán lehetett volna normális ellenzéki politikát is csinálni, bőven csináltak azok annyi dolgot rosszul, hogy értelmes, konstruktív módon is lehessen látványosan politizálni, de ahhoz nem értenek, maradt a rombolás.

2010. máj. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
45%
Az Mszp is rombolt,de 8 évig...,és hol tettek keresztbe??Egyet mondj ami az ország érdekét szolgálta és keresztbe tettek az Mszpnek??
2010. máj. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
87%
Nem szeretem a narancsot, a grapefruitot szeretem.
2010. máj. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 jamesbond ***** válasza:
71%

Rengeteg van!

A legnagyobb bajom az, hogy olyan cinikus, pökhendi stílust honosítottak meg, amilyennel senkit nem engednék be a lakásomba.

2010. máj. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!