Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez? Zsidómentes...

Mit szóltok ehhez? Zsidómentes autóval közlekedik a jobbikos + fotó

Figyelt kérdés

[link]

Az a röhej hogy ez az ATV főoldalára van kirakva piros mezővel kiemelve :D Ez a nap legfontosabb híre xD


2010. máj. 12. 18:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

hurrrá


a Sieg Heil miért nem rakta ki?


-.-'



lehet egy nagy kamu autó amit az ATV csinált

2010. máj. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A kérdésre válaszolva: szörnyűborzalom, itt a neonácifasizmus, rettegjünk, és készítsük össze a haváriacsomagot, hogy ha kiderül, hogy a fasisztanácik tombolásba kezdenek, gyorsan elfuthassunk Izraelbe. (Arra azért ügyeljünk, hogy legyen nálunk valami, ami hitelt érdemlően igazolja, hogy anyai ágon zsidók vagyunk, különben Izraellel nagyobbat szívunk, mint ha maradtunk volna itthon a seggünkön - és ezzel az utolsó mondattal szerintem elég világosan elmondtam, hogy ki a náci valójában...)
2010. máj. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

én is kiragasztom


végre vettem egy kis autót 20 évesen

kiragasztom valahova :))

2010. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
ja és utána írom hogy fidesz
2010. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Érdekes, az én autóm is zsidómentes. :) Ezt nem hozzák le?
2010. máj. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Szálasiék előtt kevesen ismerték,ahogyan a 48-as vagy egyéb történelmi zásdzlókat sem."

évszázadokon át használták elődeink, mi az hogy nem ismerték?? így ebben a formában.

2010. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Aki zsidómentes autóval közlekedik rossz ember nem lehet :D
2010. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy azok, akik most kórusban bégetik, hogy nem fontos hír, meg "sokkal gázabb dolgok" léteznek ennél stb., azok teljesen máshogy reagálnának egy "magyarmentes autó" feliratra.
2010. máj. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Gondolom, hogy azok, akik most kórusban bégetik, hogy nem fontos hír, meg "sokkal gázabb dolgok" léteznek ennél stb., azok teljesen máshogy reagálnának egy "magyarmentes autó" feliratra."


Dehogy, így az autótulajdonos levan "magyarozva", úgy pedig lelenne "zsidózva" vagy "cigányozva". Hol itt a probléma? Magyarozni szabad, zsidózni, és cigányozni, elvégre ez a nemzetiségük/vallásuk.

2010. máj. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Erre csak egy szó van. Illetve nincs: xD
2010. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!