Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nógrádi György, mint köztársas...

Nógrádi György, mint köztársasági elnök jó lenne?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 2. 14:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
69%
akkor inkább Zoltai Gusztáv
2017. ápr. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Túl extrovertált.
2017. ápr. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
68%
Hát ezt nem hiszem el...
2017. ápr. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ha nem tetszik, ne nézd
2017. ápr. 2. 14:43
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapból túl nagy mozgástere nincs a köztársasági elnöknek, kb. tök mindegy ki az. Egyszer visszadobhat valamit aláírás nélkül, de ezt leszámítva csak kezet ráz, díjat ad, utazik, aláír.
2017. ápr. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem tudja képviselni a magyar nemzet egységét.
2017. ápr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%

Én nemrég voltam egy előadásán és szerintem értelmes dolgokat mond, sokszor jól látja a dolgokat, nemzetközi összefüggéseket is jól ismeri. Viszont rettentő EU és USA ellenes és eközben elfogult Oroszország irányába. Ezenkívül kiderült, hogy hazudott a tanulmányairól és az is felmerült, hogy besúgóként dolgozott a régi rendszerben és az ilyen embereknek alapból nem szabadna politikai tisztség közelébe kerülniük.


Ajánlom ezt elolvasni:

[link]

2017. ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
#7: Ezt már számtalanszor mondták, írták, de szerintem, gyakorlatilag nincs olyan ember, aki képviselné a nemzet egységét.
2017. ápr. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A következő jelölted ki lesz?
2017. ápr. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, volt MSZMP tagról beszélünk aki még tiszteket is oktatott az elmúlt rendszerbe. Ilyen ne legyen sose elnök sehol! Arról nem beszélve egy megélhetési "szakértő" aki mindenhez ért, még könyvet is írt...
2017. ápr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!