Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell örökké a Jobbik...

Miért kell örökké a Jobbik támogatóit szekálni?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom hihetetlen ami ezen az oldalon megy néha. A legjobb lenne a politika kategóriát törölni. Nem értem miért azokat kell ócsárolni, lenézni, provokálni, akik a Jobbikot támogatják?! Mindenki arra szavaz, akire akar. Nem? De! Akkor? Miért kell a másikat bántani, azért, ha mást tart jónak? Ennyi erővel, mindenkit szidhatnék, mert a Fideszre szavazott,aki a zsidók, egyéb népcsoport érdekeit nézi nem? DE! Miért nem lehet ezt abbahagyni? Én kibírom, hogy nem szidom más pártok szavazóit, más nem?
2010. máj. 11. 20:04
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Ennyi erővel összeveszhetne minden pasi a nőkön, hogy ez a szebb, az a jobb... és nők a pasikon, hogy ez a jó pasi, vagy amaz.

Miért nem lehet elfogadni, hogy az embereknek más a véleményük?

Mielőtt valaki belekötne, ez is csak egy példa, annyi különbséggel, hogy nő, és férfi több van, mint párt...

2010. máj. 11. 20:39
 12/25 anonim ***** válasza:
36%

Ennyi erővel kitesznek a Fideszről egy kérdést,mi a válasz?


ROHADT ZSIDÓK!AZ EGÉSZ VILÁG ÖSSZEESKÜDÖTT ELLENEM,ÉS EZÉRT VAGYOK CSÓRÓ,ÉS ERRŐL A ZSIDÓK TEHETNEK NEM ÉN,ÉN MINDENT JÓL CSINÁLTAM.....



Amúgy a kérdésre: Amíg bepofátlankodtok minden rendezvényre,és mindenfélét ordibáltok.=)És rohadtul lesz@rom a gy.i.k-ot,mert ide tinik járnak....Engem az érdekel amit az utcákon csináltok...


Attól,hogy tar kopaszok vagytok,és Nagy Mo.s pólókba jártok,semmivel nem vagytok jobbak mint én.


Na mind1,nem nézem meg ezt a kérdést többé,mert nincs kedvem vitatkozni az ostoba ellenérvekkel.Válaszoltam.

Sziasztok!

2010. máj. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%
Én Jobbik szimpatizánsként még sohasem zsidóztam/libsiztem le egy embert sem, aki más pártra szavazott, vagy más nézeteket vall mint én.
2010. máj. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%
Nem vettem fel se Kárpátiás, se Trianon előtti Magyarországot ábrázoló ruhát sem. (Pedig szeretem azt a zenekart :) )
2010. máj. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%

mert segg.fejek


amúgy meg nem mindig max 1-2 ember itt a honlapon csak van 8 nevük

2010. máj. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell a Jobbik támogatóit szekálni. Kiröhögtetik ők magukat a se füle se farka, kurucinfóból vett hozzászólásaikkal, amelyeket még akkor is gyerekes elszántsággal hajtogatnak, amikor már mindenki megcáfolta őket.
2010. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

"Attól,hogy tar kopaszok vagytok,és Nagy Mo.s pólókba jártok,semmivel nem vagytok jobbak mint én. "

Derékig érő, festett hajam van. :)

És tudod mit, nekem pont a Te kommentedből jött le, hogy jobb vagyok nálad..., mint ember. Mert emberekhez, emberként szóltam, veled ellentétben.

2010. máj. 11. 20:56
 18/25 A kérdező kommentje:

Kiröhögik őket azok, akik a pártról csak annyit tudnak, amennyit a tv-ben látnak. Aminek, merem állítani 90%-a hazugság, mivel pont egy konkurencia állítja, az pedig miért dicsérné, ha egyszer ellenfele?!

A baj csak az, hogy a válaszoknak megint semmi köze szinte a kérdéshez...

2010. máj. 11. 20:59
 19/25 anonim ***** válasza:
83%

Te tipikusan az a Jobbikos vagy aki a más szemében észreveszed a szálkát magadéban a gerendát sem. A Jobbik egy párt aki folyamatosan támadta és zsidózza a többi pártot. És ha esetleg mondjuk a valamelyik vissza lő már meg vagytok sértődve.

Nem tagadom én Fidesz aktivista vagyok és ki raktam a választások előtt néhány plakátot. Amit a Jobbikosok folyamatosan letéptek /ezt többen látták is/ De a mikor már elegem volt és egyetlen egy Jobbikos plakátot én is letéptem. A Jobbikook azonnal feljelentéssel fenyegetőztek.

2010. máj. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
41%

"a pártról csak annyit tudnak, amennyit a tv-ben látnak"


Amit a róluk készült (vágatlan, kommentár nélküli) videók, riportok, illetve a jobbikos sajtó alapján tudunk, már az is túlságosan sok egy civilizált európai számára.

2010. máj. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!