Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kell örökké a Jobbik...

Miért kell örökké a Jobbik támogatóit szekálni?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom hihetetlen ami ezen az oldalon megy néha. A legjobb lenne a politika kategóriát törölni. Nem értem miért azokat kell ócsárolni, lenézni, provokálni, akik a Jobbikot támogatják?! Mindenki arra szavaz, akire akar. Nem? De! Akkor? Miért kell a másikat bántani, azért, ha mást tart jónak? Ennyi erővel, mindenkit szidhatnék, mert a Fideszre szavazott,aki a zsidók, egyéb népcsoport érdekeit nézi nem? DE! Miért nem lehet ezt abbahagyni? Én kibírom, hogy nem szidom más pártok szavazóit, más nem?
2010. máj. 11. 20:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%

a vicc az, hogy azok ugatják le a jobbikosokat akiknek fogalmuk nincs, hogy kire szavaztak. a szemük előtt csak az lebeg, hogy leváltották az mszp-t. ennyi.


ezekkel nem lehet vitázni, nulla érv, semmi indok, csak gúnyolódnak, provokálnak és arcoskodnak, mert, hogy a fidesz 2/3-ot szerzett. a többi nem érdekli őket. nem érdekli őket, hogy ez mit jelent, csak a győzelemig látnak.

2010. máj. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
53%

"mindenkit szidhatnék, mert a Fideszre szavazott,aki a zsidók, egyéb népcsoport érdekeit nézi "


Te is ócsárolsz, innentől nincs miről beszélni.


Mivel nem a jobbikra szavaztam és nem értek velük egyet, a jobbikosok szerint egy zsidóbérenclibsimagyarelleneskomcsi vagyok.

na ezért.

2010. máj. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Igen. Legtöbbször azt vettem észre, hogy van a 2 nagy párt MSZP, Fidesz. (ennyit lát sok ember.) Aztán húúú, most az MSZP sz@r, tönkretette az országot (aminek ugye előzménye is van, amit a Fidesznél kellene keresni), akkor őket most utáljuk, szeressük inkább a Fideszt, mert ők milyen jókat mondanak már a tv-ben. Ez lesz nekünk a jó.

Legalábbis sok esetben látom ezt, a "nézetet".

2010. máj. 11. 20:15
 4/25 A kérdező kommentje:

"mindenkit szidhatnék, mert a Fideszre szavazott,aki a zsidók, egyéb népcsoport érdekeit nézi"

akkor szidhatnám az MSZP, LMP-t, mert...bla-bla, ez csak egy példa volt, semmi egyéb.

Szidhatnám a Jobbikot, mert...

És az összes pártot.

Példaként írtam az adott mondatot, hirtelen ez jött, írhattam volna bármelyik másikat.

Egyébként a kérdés az volt, hogy miért szidják a Jobbik TÁMOGATÓIT, és nem magát a pártot. Én sem a Fidesz támogatóira írtam, hanem magára a pártra.

2010. máj. 11. 20:18
 5/25 anonim ***** válasza:
18%

Ezt annyira bírom,hogy mi szidjuk a jobbikosokat.Ti kezdtetek el libsizni,zsidóbérencezni stb...De nem ez idegesít a legjobban,hanem az,hogy ti mekkora Magyarnak tartjátok magatokat,és aki nem a jobbikra szavaz az zsidó,és nem Magyar.


Éljenek a mű magyarok!

2010. máj. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
ha már a "ti kezdtéteknél" tartunk, akkor elárulom, hogy "ti" kezdtétek a nácizást, fasisztázást, kirekesztést, diszkriminálást, stb... erről ennyit.
2010. máj. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Na, látjátok, erről beszélek. :(
2010. máj. 11. 20:25
 8/25 anonim ***** válasza:
88%

"Ti kezdtetek el libsizni,zsidóbérencezni stb."



ha kitesznek egy kérdést a JOBBIKOSOKNAK akkor az első tíz válasz kapásból gúnyolódás és fröcsögés.meglehet itt a gy.i.k. en nézni ezek tények.nektek meg most sem esik le,hogy a jobbik nem nácifasisztabohócrasszistaszélsőséges párt hanem csak kimondja a valóságot.

2010. máj. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
48%

Miért kell a Jobbik támogatóinak mindig a Jobbikkal nem szimpatizálókat szekálni?

Nem zörög a haraszt...

2010. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
49%
persze a kérdésre nem válaszolnak, csak kérdésekkel, gúnyolódásokkal, stb :) ennyit értek. ennyi.
2010. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!