Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Féltek? Mert jövünk és egyre...

Féltek? Mert jövünk és egyre többen vagyunk

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=qaieJK4D_DY


akik nem adják a jövőt


csak azért kérdem mert valaki ezt írta

"Nem tudom, én is tartok a Jobbik térnyerésétől, és akkor nekünk végleg kampec."


szerintem ne a Jobbiktól féljél...


Magyar Nemzeti Arcvonal

[link]


Éljen a Haza!


2010. máj. 11. 17:54
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
51%

Ja, már vagy harmincan, portással együtt. Érdekelne, hogy ha ne adj Isten hatalomra jutnátok, akkor konkrétan milyen gazdaságpolitikai, monetáris, nemzetstratégiai, vagy foglalkoztatási terveitek vannak, rövd, közép és hosszútávra. Mert ugye ez a lényeg az emberek 99.99 százalékának ebben az országban, nem pedig az, hogy akkor kell e ábrándos tekintettel elrévedni, amikor a Szovjetunió, vagy Csaba királyfi kerül szóba.

( Huh, de rég szóltam hozzá témához)

2010. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
2010. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
14%
Már 65 éve jöttök, és egyre többen vagytok. Ha a következő 65 évben is ugyanennyire jöttök, akkor továbbra is röhöghetünk rajtatok.
2010. máj. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

"Ja, már vagy harmincan, portással együtt"


http://www.youtube.com/watch?v=lqy2IV6ucvo


öö mennyien?:O

hallgasd meg :)

2010. máj. 11. 18:01
 5/40 A kérdező kommentje:

Érdekelne, hogy ha....



majd rájössz

http://www.youtube.com/watch?v=KvujNcJnVL4&feature=related

2010. máj. 11. 18:03
 6/40 anonim ***** válasza:
53%
KITARTÁS!
2010. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
8%
Nem tudok youtube-os linkeket nézni perpillanat, de oké, álljon be hirtelen egy kis agyérelmeszesedéses tünet nálam, és legyetek...ötezren. Érdekelne, miért gondolod, hogy egy ilyen elenyésző kisebbség radikális módszerei lennének a megoldás bármire is. Ja, és kéretik válaszolni a szakpolitikai kérdésekre, őszintén érdekelne pl, hogy milyen euroárfolyamot tartanátok pl ideálisnak :)
2010. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
30%
Nem majd akarok rájönni, azt várom el, hogy miután ugye minden bizonnyal demokratikusan, a többségi magyar társadalom támogatásával a hátatok mögött, egy uniós országban kormányzó párt lesztek - GYK-s fórumtapasztalatomat mutatja, hogy nem gépeltem félre a röhögéstől a mondatot - akkor milyen kormányprogramra számíthatunk. Mert gondolom van, és még véletlenül valami primitív ősmagyarromantikás akármi, aminek kvázi az a lényege, hogy majd tankkal megyünk Kassára, és visszaállítjuk a sámánhitet.
2010. máj. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

"euroárfolyamot tartanátok"


kilépni az úgynevezett EU ból

ott kezdődik a dolog

bár kit érdekel úgy is megcsődöl előbb utóbb


de nem mindegy neked?

úgy is leírod a kis magán véleményedet hogy megvalósíthatatlan

ami különösen nem izgat a te szádból


amúgy néz szét olvass bele

[link]


és hasonló dolgokba

2010. máj. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:

Megcsődöl. Hogyne.

De akkor lemegyek egészen az alapfogalmakig. Az euro helyett írhattam volna valutát is. Tehát, akkor másképpen feltéve: a frankhiteleseknek hogyan segítenétek? Mi a fontosabb: a hitelesek segítsége, azaz az alacsony valutaárfolyam, és az erős forint, vagy a külkereskedelmi bevétel növelése, azaz a gyenge forint? De hogy mást is kérdezzek: milyen adókulcsokat tartanátok reálisnak, és tervezitek e a vagyoni adóztatást?

2010. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!