Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Észrevettétek hogy milyen...

Észrevettétek hogy milyen divat lett a kommunistázás?

Figyelt kérdés
Az, hogy ha egy politikus nem tud mit mondani, egyszerűen lekommunistázza az ellenfélt.
2010. máj. 10. 00:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
44%

"én kommunista érzelmű vagyok

elutasítom a kizsákmányoló kapitalizmust

a multikat



de nemzeti érzelmű is vagyok"


Akkor nemzeti kommunista vagy. Olyasmi mint Nagy Imre.

2010. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
40%

Ez a kommunistázás, nácizás engem hidegen hagy, mert az én eszméimnek mindkét eszme az ellensége.


Én anarcho-kapitalista vagyok, pártolom a multikat, a szabad gazdaságot, az állam gazdaságba be-nem-avatkozását és szerintem a társadalom legfontosabb célja élvezetet biztosítani az embereknek.


Se a szélsőjobb se a komcsik oldalán nem állok, mert mindkettő az ilyen dolgok ellensége. A kommunisták az élveztek ellen vannak, mert szerintük a munka az élvezet, a szélsőjobb szerint meg a nemzet dicsőítése és a más népek utálata az élvezet. Arra, hogy talán a szex, az evés vagy a játszás lenne az élvezet egyik politikai erő sem gondolt, az SZDSZ-en kívül.


Magyarországi pártok közül az MSZP-t pártolom, mert ők állnak legközelebb az anarcho-kapitalizmushoz, az SZDSZ elbukott, az LMP meg inkább zöld-baloldali és anti-kapitalista.

2010. máj. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
22%

Na te anarcho-kapitalista...


Te biztos nem a sajat munkadbol elsz meg, hanem valoszinuleg sok mas ember munkajabol, veritekebol, azert irsz ekkora hulyesegeket!


Ha eszrevetted volna, Magyarorszag az ilyen anarcho kapitalistak jovoltabol, mar elvezkedik is:


A nyugdijasok tomegei elvezhetik a csorosagot, meg a csirke-farhatat, ezt szerintem mar meg is szoktak, hisz konnyu a jot megszokni, es most kezdik csak felfedezni videken a szaporodo ciganyoktol valo retteges oromeit, milyen jo, meg horrorfilmet sem kell hozza venni dragan, ingyen van a brutalitas, eroszak, felelem.

Sok szazerer embernek olyan jo, hogy hogy meg dolgoznia sem kell, csak elvezkedhetnek egesz nap munkanelkulikent tunyan, es gyonyorkodhetnek abban, hogy a csaladjukat nem tudjak eltartani sem, gyerekeiknek max a tescoban tudjak a legszarabb eteleket megvenni, ruhat is olcson kapnak a turkalobol, ahol a jotekony angol anarcho-kapitalistak levetett ruhait vehetik meg, legalabb mar be vannak jaratva a cipok is!

A betegek is elvezik, hogy szemben egy amerikai, vagy nemet korhazzal itt nem 1-2 ember van egy korteremben, kulturalt szep szobabbelsokben, hanem 8-10 ember jo kis retro vasagyakon, es az alulfizetett, tulhajszolt orvosok noverek nem tudnak tul sokat foglalkozni veluk, es igy megalazo korulmenyek kozt gyogyulhatsz, tortenelmi kirandulast teve a kozepkori korulmenyek koze...

Ezek a botranyok, kozlopasok, pedig direkt jok. Tok jo, hogy nehany anarcho-kapitalista neha milliardokkal lopja meg a jonepet, igy nem olyan unalmas az elet, mindig van min csamcsogni a Gyozike es Pako kozotti musoridokben..

Es legalabb a vegtelensegig lehet emelni a benzin adojat, a vonatjegyeket minden ellenszolgatatatas nelkul, welcome to Balkan-tours !

Neha meg lovoldozes is van az utcan a rezsim ellen tunteto emberekre, igy legalabb nem kell feleslegesen sok oran at olyan egzotikus orszagokba repulunk, mint Thaifold, vagy Izrael, vagy Csecsenfold!


Vegyuk mar eszre:

Itt mar Hawai van es elvezkedes!!

2010. máj. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
40%

tegnap 11:35


Mint Nagy Imre (Nagyimrov, ahogy akkoriban becézték) vagy Ceauşescu.

2010. máj. 11. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!