Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Momentum le fogja váltani a...

A Momentum le fogja váltani a Fideszt? Van rá esély, hogy 45-50%-ot kapjanak jövőre? Sok 444-es törzskommentelő vélekedik így.

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 20:02
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
80%

"Legközelebb írd ezt alá, akkor nem próbálok meg veled, mint értelmes emberrel kommunikálni. Lehet Kimhez, Erdoganhoz meg Putyinhoz takarodni, nem idehozni az övükét. Nem volt elég az a majd' fél évszázad amíg itt volt."


Mondtam én egy szóval, hogy Putyinista rendszert akarok?


Ezt nagyon szeretem, ha valaki utálja a jelenleg uralkodó ideológiát, az biztos Putyin-Erdogan rendszert hoznak létre.


Van más alternatíva is.Egyszerűen,más jellegű demokrácia kellene.Közvetlenebb, ahol a lényegesebb kérdésekben (Paksi bővítés,migráció,olimpia....stb) népszavazással döntenek az emberek.


Viszont úgy, hogy megfelelő alternatíva legyen.

Például, ha az igenek győznek, akkor megépül Paks, ha a nemek akkor nem épül meg,hanem helyette zöld energia beruházások lesznek.

Népszavazás az egynemű házasságról, igenek esetén engedélyezik, nemek esetén alkotmányba foglalják,hogy nem,ilyen nincs.

2017. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
55%

# 12/12 Időpont ma 20:34


Na, akkor mesélj, hogy ez miben más mint amit a Momentum akar. Látod, ezért mondtam azt, hogy nem így kéne hozzáállni.

2017. febr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
8%
Jó ha egy 10%-t kapnak.
2017. febr. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
nem valószínű, hogy sikerül leváltaniuk, FGYA sem tartja reálisnak a 18-as győzelmet, 22-re gyúrnak.
2017. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
63%

Le persze, álmodik a nyomor! :D ikszdédé


Még az 5%-uk sem lesz meg szerintem.

2017. febr. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

13#


Nem vagyok benne biztos,hogy közvetlen demokrácia támogatók.


Az nem megoldás, hogy mindegy mi jön, csak takarodjon a Fidesz.Nagyon sokan 2010-ben is így gondolkodtak, lesz, ami lesz csak húzzanak el a komcsik.Aztán itt vagyunk a Fidesszel.


A Momentumnál dicséretes, hogy sikerült az olimpiát megakadályozni.De, arra nem lehet építeni, hogy mindegy mi, ami nem Fidesz.

2017. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
3%
Kérdező, ez volt a nap vicce.
2017. febr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
88%

# 17/18 Időpont ma 21:02


Ez rendben is van. De nem tudunk róluk semmit, mégis szerinted az a normális, ha nekikmennek, hogy "A Momentum elég liberális párt, a Nagykörúton meg a Dohány utcán kívülre nem nagyon jut." Ezt se tudod, hogy így van-e. De ha állandóan ezt hangoztatod, akkor így fognak rá tekinteni, ahelyett, hogy elgondolkodnának.

2017. febr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
2017. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
47%
Nekem a Momentum az eddigi "libsi" pártoktól eltérő vonalat kezdett el. Láthatóan a társadalmi konszenzus felé törekszenek, nem céljuk túl liberális eszközökkel pukkasztani a konzervatívokat és fordítva. Jelenleg nagyon az elején vannak, épp csak konzultálni kezdenek. Még bármi lehet belőle, akár egy egészen nagy átrendeződés is. Látható hogy a kormány(média) elkezdte őket sarazni, nem véletlenül. Belerondíthatnak a terveikbe. Meglátjuk, még sok minden lehet a sztori vége.
2017. febr. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!