Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A NAV ilyenkor hol van?

A NAV ilyenkor hol van?

Figyelt kérdés

Ezek az emberek hogy fotózkodnak ilyen értékekkel?

https://www.youtube.com/user/zgstudio06703165961/videos

A NAV előszeretettel bírságol minden dologért, ilyenkor miért nem vizsgálódik?



2017. febr. 7. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik videót kell nézni? Mert rányomtam az egyikre, aztán volt benne egy szintetizátor meg egy pengetős hangszer. Másikban meg családi kajálás.
2017. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én se tudom melyikre gondolsz pontosan.

De pl. Berki Krisztiánon látni sokszor drága órát, ruhát vagy drága autót vezet. Na ezek nem az övéi, hanem egy szponzorcég adja neki "kölcsönbe".

2017. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
aztarohadt...
2017. febr. 7. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Akiket linkeltél, azok többnyire összeharácsolt pénzből kezdtek el egy vállalkozásnak látszó pénz forrást létrehozni, de a valóságban seftelnek, van aki striciskedik Hollandiában, Németben, szóval benne vannak jó pár üzletben. Egy videóban látott nyaklánc, karkötő benne van 500-800ezer ft-ba is.

Magyarán ebből is látszik hogy ezek kis pénzek, a villájuk értékéhez képest.


Buktak már le ilyen színvonalon élők, de a cigányok azok dörzsöltebbek, jobban figyelnek az apróságokra és számítanak ellenőrzésre.

2017. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!